Zapraszam na szkolenie Zarządzanie zespołem programistycznym

Szkolenie przygotowuje do profesjonalnego zarządzania zespołem programistycznym, zwracając uwagę na „projektowe podejście” do pracy członków zespołów IT.
Uczestnicy szkolenia poznają metody planowania, szacowania oraz monitorowania kosztów i harmonogramu. Przetrenowana zostanie metoda ścieżki krytycznej dla przygotowania i metoda wartości wypracowanej dla kontroli harmonogramu i kosztów. Uczestnicy szkolenia zapoznają się też z metodą analizy drzew decyzyjnych.
Zwrócona zostanie uwaga na tworzenie „księgi doświadczeń zespołu”, w której przechowywana będzie wiedza nabywana przez zespół, związana z pojawiającymi się problemami i ze sposobami poradzenia sobie z nimi.

Uczestnicy będą mieli okazję do przeanalizowania konkretnych zagadnień z przykładowych sytuacji z życia zespołu programistycznego oraz przećwiczenia nabytych umiejętności w trakcie indywidualnych i grupowych ćwiczeń.

Cel szkolenia
Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie planowania i zarządzania zespołem programistycznym.
Przekazane wskazówki powinny ułatwić takie przegotowanie działu produkcji oprogramowania, by jego prace przebiegały efektywnie i z minimalną liczbą zakłóceń.

Szkolenie przeznaczone jest dla:

  • członków zespołów programistycznych pragnących dalej rozwijać się jako menedżerowie tychże zespołów
  • kierowników działów programistycznych – rozpoczynających pracę na tym stanowisku, lub pragnących rozwijać swoje kompetencje zarządcze,
  • doświadczonych menedżerów, którzy debiutują w charakterze kierowników działów programistycznych,
  • programistów i deweloperów oraz innych osób planujących rozwój kariery zawodowej w kierunku zarządzania działem programistycznym.

Koszt szkolenia
2500 PLN + 23% VAT/os

Rabaty:
Rejestracja dwóch osób - rabat 5%
Rejestracja trzech osób - rabat 10%
Uczestnictwo w poprzednich szkoleniach SQAM - rabat 5%

Rabatów nie należy sumować. W przypadku większych zgłoszeń grupowych prosimy o kontakt z organizatorami.

Więcej informacji: http://sqam.org/zarzadzanie-zespolem-programistycznym

Kontakt:
Anna Zawadka
SW Konferencje
tel. 22 427 36 47
[email protected]