CMS by bkielbasa

0

Postanowiłem jakiś czas temu, że napiszę CMS dla własnych celów. Otóż ostatnio wziąłem się powoli do roboty. Nie chcę straćić Wordpressa z tronu, ale do mniejszych stron chcę wykorzystać coś swojego.

Repozytorium oraz taski trzymam na githubie: https://github.com/epic-soft/epic-cms
To co chcę zrobić, to napisać system zarządzania treścią, który będzie oparty o MVC (w przeciwieństwie do WP), ale miał wiele rzeczy z niego zaczerpnięte. Piszę go w Zend Framework, gdyż w tym kierunku chciałbym się rozwijać.
Do łączenia się z bazą danych postanowiłem użyć Doctrine2. Wiem, że to demon szybkości nie jest, ale wiele rzeczy mi ułatwia. Póki co, to skupiam się na frontendzie, czyli na razie porzucam jakikolwiek panel zarządzania. Zrobię go później. Chcę skoncentrować się na stworzeniu view helperów oraz mechanizmów pozwalających stworzyć działającą stronę.

Informacje o stanie prac będę podsyłać tutaj. Jakby ktoś był chętny aby pomóc, to czekam na PW. Kod nie jest idealnie taki jaki bym chciał, ale z czasem go doszlifuję. Jakby ktoś miał uwagi/spostrzeżenia/pomysły, to czekam :)

0

Czy projekt umarł?

0

Nie, ale teraz mam trochę mniej czasu na to. Aktualnie pracuję nad generowaniem formularza edycji/dodawania typów postów

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0