Może Python??

0

Witajcie,
może stworzylibyście dział Python (dla artów i na forum)?? Bardzo lubię ten język (myślę, że nie tylko ja :) ), a stron o nim w języku polskim nie ma zbyt dużo... Mógłbym napisać kilka (i więcej) artów, moderować forum. Czy jest taka możliwość?

Pzdr
alfanick

0

Zainteresowanie tym jezykiem na forum jest chyba znikome (mam racje?), poki co mozna pisac do dzialu "Inne". Jezeli byloby duze zapotrzebowanie na ten dzial, na pewno powstanie.

Jezeli chodzi o artykuly, kazdy user moze samodzielnie pisac teksty oraz dodawac nowe kategorie.

0

Z pythonem to taki problem, że czasem nie wiadomo gdzie zakwalifikować.
Ja raz piszę do Inne (jeżeli dot. wyłącznie pythona), a raz do PHP (gdy dotyczy mod_python itp.)

Ale jak Adam napisał. Wrzucać do Inne, oznaczać przez [Python] i może stopniowo coś powstanie.

Ja artykułów pisać nie będę, bo czasu nie mam i uważam, że angielska dokumentacja i ogólnie anglojęzyczne strony są wystarczające. Po polsku jest mało. Ale co tu się dziwić. Nawet polskie tłumaczenie dokumentacji jest daleko w tyle z bieżącymi możliwościami języka. Zbyt szybko się rozwija :)

Jedyne co być może od siebie dorzucę (nie licząc odpowiadania na posty), to niektóre perełki, jakie miałem okazję poznać :)

Pozdrawiam pytonisto :)
Always look on the bright side of life...

0

Stworzenie kategorii dla artow to... napisanie arta w tej kategorii :)
Jesli wiec masz chec pisac, pisz.

Natomiast jesli chodzi o forum, to odpada ze wzgledu na znikome zainteresowanie. To juz o Assemblerze jest wiecej pytan a nie ma on osobnego dzialu. Jak bedzie sie pojawialo wiecej niz 2 pytania na tydzien (na oko :P), to wtedy mozesz sie przypomniec z pomyslem. Poki co, dzial Inne lub podejscie Dryobatesa.

0

No po Polsku to fakt jest mało stron związanych z Pythonem jednak angielska dokumentacja i tutorial jest bardzo dobrze przygotowany. Najczęściej do omawianego tematu daja przykłady użycia, a to bardzo ułatwia zrozumienie tekstu. Osobny dział myśle, że nie ma za bardzo sensu bo właśnie ta dokumentacja daje odpowiedzi na 95+% pytań.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1