Pożegnanie

18

Przemyślałem sobie co nieco dziś i doszedłem do wniosku, że mój czas na 4p już minął. Moje pytania pozostają bez odpowiedzi więc lepiej pisać na anglojęzycznych forach. Rozwiązywanie problemów innych wygląda ciągle tak samo i staje się trochę nudne odpowiadając na kolejny bardzo podobny post. O "innych tematach" nie będę pisał ale przelały czarę goryczy.

Po prawie 10 latach czas ruszyć dalej w społeczności gdzie będę większym nowicjuszem i się czegoś nauczę.

Nie kasuję konta, ale nie będę się już udzielał publicznie. To mój ostatni post. Włączyłem powiadomienia mailowe dla pw więc w razie co tam jeszcze będzie można mnie złapać.

Ciekawostka to ostatnie miejsce gdzie jestem znany pod nickiem mr_jaro więc sumie moje alter ago właśnie umarło :D

Pozdro wszystkim i być może do zobaczenia w innych miejscach :)

2

Powodzenia! :)

Gdybyś jednak kiedyś wrócił, będzie mi miło.

4

Była już taka jedna co też się żegnała @Freja Draco :D
Ciekawe czy tym razem będzie podobnie :P

5

Po prawie 10 latach czas ruszyć dalej w społeczności gdzie będę większym nowicjuszem i się czegoś nauczę.

Polecam jakiś tematyczny Discord twojej ulubionej biblioteki czy tego, co cię jara. Na Discordach chyba najwięcej merytoryki jest teraz.

3

No elo

2

haha reddit :D

43

title

8

Niestety tego się obawiałam że wartościowi użytkownicy przez to wykopizowanie forum odejdą, a zostaną tacy którzy potrafią tylko kręcić go()burze. Ech. Szkoda, wielka szkoda że tak się dzieje. Sama ostatnio wolę wchodzić gdzieś gdzie nie ma na mikroblogach wątków politycznych, jakiś wątków typu a moja ulubiona drużyna wygrała w jakiś eliminacjach mecz(serio? Bez jaj to forum programistyczne czy fanklub jakiegoś dziadostwa) albo co gorsza wątków typu "d() mnie boli". Mam nawet screen z czata(niech mu Dev/null lekki będzie) gdzie była rozmowa właśnie na ten temat. Wniosek był taki że forum potrzebuje modów którzy będą bardziej ostro podchodzić do osób wrzucających shit.

0

Zawsze jakoś mi szkoda, zwłaszcza jak ktoś z wartościowymi postami usuwa konto. Aczkolwiek, fajnie jakbyś się jeszcze zalogował chociaż raz na jakiś czas, zobaczył co u nas :D.

2
kate87 napisał(a):

Sama ostatnio wolę wchodzić gdzieś gdzie nie ma na mikroblogach wątków politycznych, jakiś wątków typu a moja ulubiona drużyna wygrała w jakiś eliminacjach mecz(serio? Bez jaj to forum programistyczne czy fanklub jakiegoś dziadostwa) albo co gorsza wątków typu "d() mnie boli".

Poziom forum wzrośnie jeśli wszystko co nas nie interesuje będziemy nazywać dziadostwem. Bankowo.

Warto zauważyć, że gównoburza(nie pierwsza i nie ostatnia) w Flame nie była bezpośrednim powodem przez który ludzie wycofali się w ten czy inny sposób z forum.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0