Zablokowanie tworzenia tematów dotyczących bootcampów

16

Jako zmęczony tym użytkownik proponuje wprowadzić przynajjmniej tymczasową blokadę tematów odnoszących się do bootcampów. Uważam że obniżają one poziom forum, i raczej niczemu konstruktywnego nie wnoszą. Nie dałoby się wprowadzić jakieś walidacji żeby tematy ze słowem bootcamp lub jego odmianą nie mogły być utworzone? Wiem że to podejście zamordystyczne, ale po tym co się dzieje myśle że warto takie coś rozważyć, jestem ciekawy co inni na to.

A to czy bootcampy mają sens i czy seniory się obawiają konkurencji zdążyliśmy omówic pierdyliat razy...

8

Sam już parę razy też myślałem, żeby zgłosić taki pomysł, ale bałem się, że zaraz znowu ktoś się doczepi, że się rządzę na forum i "rozstawiam moderatorów po kątach" - analogicznie do agresji, którą u niektórych wywołał mój wcześniejszy wątek dot. blokady anonimów - Zablokujemy możliwość pisania osobom anonimowym / niezalogowanym? ).

Ale skoro @scibi92 sam zaczął, to ja się przyłączam i deklaruję pełne poparcie dla takiej blokady.

0

Prawde powiedziawszy w którymś temacie o bootcampach ktoś taki pomysł rzucił, chyba @LukeJL ale głowy nie dam sobie uciąć

0

No ogólnie niezadowolenie zbyt dużą ilością tego tematu pojawiało się dość często, ze strony różnych użytkowników.

3

Albo chociaż jakąś moderację zrobić dla wątków ze słowem "bootcamp". Przecież można coś wartościowego zgubić, np.: Uniwersytet Warszawski zaprasza na 5 - cio letni bootcamp, w programie, między innymi, algorytmy, systemy operacyjne, matematyka dyskretna...:-D

3

Po prostu trzeba zrobić nowy dział: bootcamp. I tyle.

Nie mam nic przeciwko bootcampom ale ileż można o tym gadać?

5

Wystarczyłoby zablokować możliwość pisania osobom niezalogowanym. Znacząco by to poprawiło sytuacje.

0

Póki co 100% jest za blokada. Wprawdzie 10 głosów to nie jest próbka bardzo reprezentacyjna, ale jakis obraz się powoli wyłania :)

4

W sumie dobry pomysł na biznes, forum o bootcampach, domena bootcampy.com.pl jest wolna, rozkręcić forum z opiniami o bootcapach, potem kosić kasę za banery reklamowe i usuwanie negatywnych opinii o nich :D

7

Nie widzę i nie rozumiem problemu. Jak kogoś nie interesują bootcampy, to może po prostu nie wchodzić do tematów ze słowem “bootcamp”.

Tworzenie czarnej listy słów w temacie to jakaś pomyłka.
I to nawet nie zadziała. Zamiast bootcamp autor napisze bootkamp czy jeden z miliona innych wariantów (albo po prostu nie napisze tego słowa) i tyle była warta blokada.

A skoro jest „dużo” tematów o bootcampach (nie zauważyłem - pewnie dlatego że po prostu je ignoruję) to to jest raczej przesłanka za utworzeniem osobnego działu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0