C# - projekty i współpraca

0

Witam!
Jestem w trakcie nabywania umiejętności i doświadczenia w celu podjęcia pracy jako programista C#/.NET. Uważam, że najlepszą drogą do osiągnięcia tego jest trening i praktyka. Zatem poszukuję osób lub grup zajmujących się tworzeniem oprogramowania potrzebujących dodatkowego programisty do realizacji projektów. Mój zakres zainteresowań to .NET i C#, przede wszystkich aplikacje pod Windows w technologii WPF.
W zamian oczekuję uwzględnienie mojego nazwiska jako uczestnika projektu/współautora oraz zgodę na umieszczenie projektu w CV/portfolio.
Moje dotychczasowe projekty: http://mkajzer.pl/?page_id=141
Jestem również otwarty na inne propozycje. Jak napisałem wcześniej: mój cel to doświadczenie i coś co można wpisać w CV/portfolio.
Pozdrawiam, Michał
[email protected]

1

Twoje największe osiągnięcie to program rozwiązujacy równanie kwadratowe. Z pewnością wiele wniesiesz do zespołu.

0

Napisałem, że "jestem w trakcie nabywania umiejętności" oraz że oferuję swój udział jako "dodatkowy programista". Nie pucuję się, że mam super wiedzę i mega błyskotliwe pomysły. Więc nie rozumiem skąd ten prześmiewczy ton?
Ktoś będzie zainteresowany takim układem to się odezwie. Jaki cel jest tego komentarza?

1

Proponuję Ci na początek klepać różne programiki dla siebie. Nawet klony np. Notatnika, czy Winampa. Zaczynaj od najprostszych funkcjonalności. Tylko pokaż komuś kod, niech go oceni.

0

Panowie, nic nie rozumiecie.

Zamiast szukać osoby, której kolega miałby płacić za lekcje, on woli znaleźć osobę od której będzie mógł się uczyć za freeko rozwiązując przy tym jakiś problem. Nie widzę w tym nic złego, aczkolwiek ciekawe czy znajdą się takie osoby ;)

0

To tak nie działa.
W projektach open source po prostu się udzielasz - zgłaszasz poprawki lub rozwiązujesz sprawy. Nikt Ci nie daje gwarancji na początku, że będziesz na liście autorów.
W projektach komercyjnych podejrzewam że jeszcze trudniej by było coś takiego osiągnąć.

Spójrz na to z drugiej strony - od strony członków projektu - być może popracujesz 2 tygodnie 4h ogólnie, a Twoje nazwisko zostanie. Może także także potencjalny udział w zyskach (prawa autorskie).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0