Połączenie p4 i Amber Chamber

14

Cześć,

Jako że nie mamy (my, czyli p4) bloga, krótka notatka dla ciekawych życia drużyny.

Kilka dni temu doszło do połączenia dwóch polskich drużyn CTFowych - p4 (#62 na ctftime) oraz Amber Chamber (#72 na ctftime).
Powodów połączenia jest wiele - trochę się uzupełniamy umiejętnościami, mamy podobny poziom zaawansowania, nasze drużyny są (relatywnie) małe, itp.

W każdym razie mamy nadzieję że dzięki temu zmniejszmy fragmentację umiejętności po polskich drużynach i będziemy osiągać (jeszcze) lepsze wyniki ;).

Drżyj Dragon Sectorze (i Snatch the Root, ale wy już powinniście od dawna :P)!

0

Czy w związku z tym planowana jest zmiana nazwy z p4 na jakąś inną?

1

Póki co nie.
Swoją drogą mamy coś z kotami bo Amber z Amber Chamber to kot jednego z zawodników, a wcześniej łączyliśmy się z CatsInBags (@nazywam i @other019 ) ;]

7

Cool ;)

Good luck! :)

Edit:
Ad "Drżyj Dragon Sectorze":
user image

0
p4 napisał(a):

Drżyj Dragon Sectorze (i Snatch the Root, ale wy już powinniście od dawna :P)!

Nie nazwałbym tego drżeniem - raczej zaskoczeniem - bo jesteśmy zaskoczeni, że jeszcze nas nie dogoniliście, zwłaszcza, że cały ten CTFowy sezon gramy w max. 2-3 osobowym składzie.
Info. o Waszym merge teamów stanowi dobry wyznacznik polskiej CTFowej sceny:
aktywny DS (nie do przegonienia ;>)
STR (w tym roku raczej w roli obserwatora, bo w 2-3 osoby nie można mówić o sensownym graniu)
merge{p4, Amber} (dobrze rokujący, bo patrząc na Wasze wyniki, zdarzają się CTFy, w których wskakujecie do polskiego TOP1/TOP2 ;])

Fajnie - życzymy powodzenia i czekamy na kolejne polskie teamy na scenie ;>

//str

0

@str zauważ że zagraliście w tym sezonie 2 razy więcej CTFów niż my ;) No i w zasadzie do końca wakacji też graliśmy w składzie 2-3 osobowym, jeśli w ogóle sie zebraliśmy żeby coś zagrać. A w połączonym mega-składzie zagraliśmy dopiero 2 razy i raczej z dobrym skutkiem (np. 12 miejsce na qualsach do seccon). Zachęcam do czytania nas na https://github.com/p4-team/ctf jeśli jeszcze tego nie robicie!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1