Delikatna zmiana nazwy dzialu "Algorytmy i struktury danych"

0

Demonical Monk zaproponowal, aby forum Algorytmy i struktury danych przemianowac z powrotem na Nietuzinkowe tematy. Coz, ta zmiana byla wowczas podyktowana sugestiami uzytkownikow. Chcialbym uniknac ponownej zmiany URL-a prowadzacego do tej kategorii. Zaproponowalem rozbudowanie opisu tej kategorii forum oraz ewentualnie - zmiany nazwy na "Algorytmy i nietuzinkowe tematy". Co o tym myslicie?

0

A jaki jest powód cofnięcia zmiany tego działu? Mi tam Algorytmy i Struktury Danych obecnie pasują.

0

Moze inaczej: najpierw byly "Nietuzinkowe tematy", potem "Algorytmy...", a teraz jest postulat aby delikatnie zmienic nazwe lub/i opis dzialu, aby "Algorytmy..." nie byly jedynie dzialem stricte algorytmicznym, lecz mogly tam trafiac watki nieco bardziej zaawansowane, jak np. z dziedziny RE.

0

"Algorytmy i nietuzinkowe tematy" to chyba dobra nazwa.
Nazwa działu będzie raczej sugerowała że z sortowaniem bąbelkowym to raczej nie tutaj...

0

Przez tyle lat trafiały do działu "Nietuzinkowe tematy" rzeczy związane z RE, internalsami Windowsa etc. Obecna nazwa "Algorytmy i struktury danych" nie opisuje około 90% zawartości działu, którą de facto stanowią tematy nie-algorytmiczne...

0

RE to chyba powinno być w dziale "Inne", nie?

Demonical Monk napisał(a)

Obecna nazwa "Algorytmy i struktury danych" nie opisuje około 90% zawartości działu, którą de facto stanowią tematy nie-algorytmiczne...

Chodzi Ci o tematy sprzed zmiany nazwy?

0
somekind napisał(a)

RE to chyba powinno być w dziale "Inne", nie?

Anyway trafiało tam gdzie trafiało, bo większość tematów naprawdę była nietuzinkowa.

somekind napisał(a)

Chodzi Ci o tematy sprzed zmiany nazwy?

Yup.

0

Tylko, czy jeśli ktoś pyta o sortowanie bąbelkowe, to to na pewno jest nietuzinkowy temat? ;)

0

Ja się tam raczej tak czy inaczej rzadko mam okazję wypowiedzieć, ale chciałbym zauważyć że od zmiany nazwy nietuzinkowe tematy na algorytmy i struktury danych ilość zadawanych pytań i postów wzrosła o 500%.

Lepiej niech zostanie tak jak jest teraz (chyba żeby znowu stworzyć nowy dział...).

0

"Nietuzinkowe tematy" może miały sens kilka lat temu, potem zmienił się profil użytkowników oraz poziom serwisu. Obecny dział doskonale spełnia swoją rolę. Kogo obchodzi jakieś RE? Od takich bzdur są specjalistyczne grupy dyskusyjne, nie typowe forum "programistyczne". Przecież dla prawdziwego programisty liczą się mainstreamowe języki, książkowe algorytmy i wzorce projektowe, to wszystko już mamy, po co nam więcej? Nikt nie forsuje przemianowania działu Flame na d**y, Cycyki i Jednorożce chociaż taki content tam bywał, widzicie analogię?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0