Propozycja nowego działu "Wolontariat"

0

Proponuję stworzyć dział "Walontariat", pod działem praca.
W dziale praca niech będą tylko oferty z widełkami płacowymi, a w dziale wolontariat reszta.

Co wy na to? :D

0

To by było niezłe, może pracodawcy coś by w końcu zaczęli rozumieć.

0

tak. a z działu wolontariat trzeba jeszcze wydzielić dział "Sesja" ;)

0

Ciekawa inicjatywa.

0

Ale chyba lepszym pomysłem (praktyczniejszym) byłoby po porstu dodawanie tagów do tematów topiców... Wolontariat spokojnie może być w dziale praca, bo to w końcu też praca, tyle że za darmo.

0

A może oddzielne pole na wpisanie widełek płacowych? Wyświetlały by się one np. na widoku listy tematów i w samym poście. To by było jeszcze bardziej sugestywne.
A jak ktoś nie będzie chciał wpisać to faktycznie, przy próbie wysłania postu prompt ('Oferta zostanie oznaczona jako wolontariat. Czy chcesz kontynuować?').

0
Rev.pl napisał(a)

A jak ktoś nie będzie chciał wpisać to faktycznie, przy próbie wysłania postu prompt ('Oferta zostanie oznaczona jako wolontariat. Czy chcesz kontynuować?').

Ogłaszający się to najczęściej chyba pośrednicy na rynku pracy, a nie końcowi pracodawcy. Ktoś z nich się wypowiadał, że nie mogą zamieścić widełek płacowych, bo tak sobie życzył przyszły pracodawca - oznaczanie na auto takich ogłoszeń jako wolontariat raczej byłoby niepoważne.

0
madmike napisał(a)

... - oznaczanie na auto takich ogłoszeń jako wolontariat raczej byłoby niepoważne.

Niepoważne to są takie oferty.
Wiem, ze żyjemy w takim kraju, ale czemu mamy robić za murzynów?
Dlaczego ja mam tracić czas i energie na rozmowy, nierzadko po za moim miastem, co wiąże się i z kosztami i z czasem, żeby na końcu dowiedzieć się że mogę zarabiać mniej niż teraz? Szanujmy się... bo pracodawcy na pewno nas nie uszanują.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0