Czy wpisać w CV.

0

Witam. Zastanawiam się czy wpisać na CV Python(Django), waham się, gdyż zrobiłem w nim jakieś 3/4 projektu.

0

Jeżeli uważasz, że coś w nim potrafisz napisać to jak najbardziej możesz wpisać. Warto przy tym ocenić na ile oceniasz tę znajomość.

0

@Złoty Terrorysta wyobraź sobie że przychodzisz na rozmowę a rekruter sadza cię przy komputerze z jakimś PyCharmem i prosi żebyś napisał prostą aplikacje w Django, która będzie miała np. jedną podstronę i wyświetlała na niej tabelkę z danymi pobranymi z podanej tabeli z bazy danych. Czyli musisz zrobić jakiś jeden kontroler, jeden widok i jeden serwis który pobierze dane z bazy. Masz na to powiedzmy 15-20 minut.
Czy jesteś to w stanie zrobić?

0

Ja uważam, że jak najbardziej powinieneś wpisać, przecież w CV nie piszę się tylko tych technologii/języków, w których się specjalizujemy.
Zawsze możesz ocenić stopień znajomości języka, a zawsze to podniesie Twoje kwalifikacje i pełniej zobrazuje co umiesz i w jakim stopniu.

0

@bl4ster o_O wiesz co się dzieje jak cię na rozmowie ktoś przyłapie na ściemnianiu? Jesteś z miejsca skreślony, nawet jeśli generalnie wypadłeś dobrze. Studenci szczególnie mają takie pomysły żeby wpisywać sobie znajomość technologii/języka którą raz na oczy widzieli na jednej laborce ;]

0

Toż ja nie mówię, żeby ściemniać, ale jeśli gościu napisał 3/4 projektu w tym języku, to chyba ten język zna w stopniu podstawowym co najmniej. Btw najgorsze co może być to ściemnianie i daleki jestem od promowania tego.

0
Złoty Terrorysta napisał(a):

Witam. Zastanawiam się czy wpisać na CV Python(Django), waham się, gdyż zrobiłem w nim jakieś 3/4 projektu.

Projekt na 40h czy 400h++? Jak na 40h, to bez jaj.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1