[php] GeSHi - niedokładne kolorowanie

Odpowiedz Nowy wątek
2006-09-01 21:07
0

Witam, korzystam ze skryptu GeSHi. Niestety nie są kolorowane niektóre słowa kluczowe, np. z Delphi "begin", czy "then"; z PHP czasem pokoloruje się "else", czasem nie :/ Oczywiście te słowa kluczowe znajdują się w plikach odpowiadających za owe języki (katalog "geshi").

Posiadam najnowszą wersję 1.0.7.13 (w 1.0.7.X było to samo, próbowałem też skorzystać z wersji która jest w Coyocie, jednak dostawałem różne błędy i zamiast dostosowywać ją do własnego użytku, stwierdziłem, że w końcu nowsza, stabilna wersja jednak raczej na pewno nie ma takich błędów - i że pewnie coś trzeba zrobić :P).

Skrypt po małych modyfikacjach, jednak i bez nich sprawa prezentuje się tak samo. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim, wiecie jak to naprawić?

Za odpowiedzi z góry dzięki.
Pozdrawiam!


homepage
<font size="1">Jeśli starasz się, by Twój system był idiotoodporny, zawsze znajdzie się idiota, który jest bardziej pomysłowy od Ciebie.</span>

Pozostało 580 znaków

2006-09-02 06:35
0

A zapytam tylko - pytałeś autora? Jeśli nie.. to to powinien byc Twoj pierwszy krok. Zawsze tak robię i to się sprawdza :)
Jeśli masz kłopoty z angielskim to daj cynk.


Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0