[php] galeria i niewlasciwe wyswietlanie

0

Witam,
Tworze sobie prosta strone WWW. Umiscilem na niej galerie wykorzystujac skrypt simplegallery. Miniaturki wyswietla tak jak ma wyswietlac, jednakze kiedy klikam na miniaturke, wyswietla sie duzy obrazek i strona jest wedy nieladnie rozjechana :/ Nie wiem gdzie popelnilem blad. Rozmiary obrazka duzego sa dobrane tak, aby wszystko bylo w jak najwiekszym porzadku. Bardzo prosze o pomoc.

Nie wrzucam calego kodu tutaj bo mijaloby sie to z celem. Stad mozna pobrac http://republika.pl/kubih/zonk.rar mozna pobrac ta strona z zaimpletowanym skryptem. Paczka wazy tylko 100 KB. Prosze o pomoc.

0

hmmm... Może to być spowodowane brakiem dostępu do zapisu plików przez skrypt w momencie jego "instalacji". U mnie tak było, zmiana praw dostępu i ponowna instalacja załatwiły problem.

0

Nie, nie raczej nie o to chodzi.
CHMODY sa prawidlowo ustawione. Wszystko jest zgodnie z zalecenami readme.txt skryptu. To nie chodzi o to, tam gdzies w kodzie skryptu jest pewnie jakis kod ktory tworzy nowa tabelke, przez co wszystko sie rozjezdza, tak w ogole to mozna zobaczyc to [url=http://partyinfo.com.pl/relacje/1lo/index.php]tutaj[/url]

0

O Jezu! Widziałeś, co ten skrypt generuje? Zajrzałeś w ogóle do źródła strony? Widziałeś to? Tak krytyczne błędy jak <html> ot tak o w środku dokumentu, to rzadko się spotyka!

// Adam, spasuj. To nie chodzi o ewangelizację standardów, ale o skrypt! - Ktos

0
Adam.Pilorz napisał(a)

O Jezu! Widziałeś, co ten skrypt generuje? Zajrzałeś w ogóle do źródła strony? Widziałeś to? Tak krytyczne błędy jak <html> ot tak o w środku dokumentu, to rzadko się spotyka!

Jest jak jest. Ale skrypt mi odpowiada, bo jest latwo konfigurowalny. Akurat przy tej galerii chodzi mi wylacznie o wyswietlanie, kod mnie nie bardzo interesuje, chodzi zeby sie ladnie wyswietlalo.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1