[PHP] Adres IP

0

Yo. Potrzebuję z poziomu PHP adres IP odwiedzającego. Niestety, getenv("REMOTE_ADDR") nie działa tak jak bym chciał. Podaje mi adres 62.21.99.104 a ja wiem, że mam inny :) Orientuje się ktoś jak pobrać prawdziwy adres?

0

jestes w jakiejs sieci lokalnej? Jesli tak, to na ygreg.com mozna znalezc metode wyciagania IP z sieci autorstwa Mariusza K. vel masakry.

0

Ludzie, wyszukiwarka na tamtej stronie jest do d***. Może jakieś inne namiary? Bo jak nie, to będę zmuszony manual przeszukać...

0

Ludzie, wyszukiwarka na tamtej stronie jest do d***. Może jakieś inne namiary? Bo jak nie, to będę zmuszony manual przeszukać...

Tutaj masz skrypt, który sprawdza czy łączysz się przez proxy czy bezpośrednio (masz zewnętrzne IP) jeżeli używasz serwera proxy i ten serwer nie "maskuje" Twojego adresu IP tzn. nie przesyła zmiennych HTTP_X_FORWARDED_FOR lub HTTP_VIA lub HTTP_PROXY_CONNECTION to można odczytać Twój prawdziwy adres IP tzn. Twój adres IP, a nie adres IP serwera proxy :)

!!!!

Ten skrypt wykorzystuje wszsytkie te zmienne, które przed chwilą podałem (przed kodem skryptu PHP). Na końcu skryptu poprzez funkcję echo(); zostają wyświetlone wszystkie zmienne przedstawione w tym skrypcie dzięki temu możesz w dość prosty sposób dojść do tego, jak możesz każdą z tych zmiennych wykorzystać :)
:)

0

Dzięki Mac :) - to jest to!!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0