Wyszukiwarka ofert na bazie adresów

0

Cześć, będę się zabierał za przygotowanie wyszukiwarki ofert usług telekomunikacyjnych opierających się na bazach danych operatorów (ulica, nr budynku, adres) - całość będzie połączona z wordpressem gdzie oferty będą jako custom post type. Mam teraz jedynie główną zagwostkę jak najlepiej zbudować wyszukiwanie i połączenie danych ofert przynależących do danych adresów.

Dla przykładu:
Oferta 1 jest przypisana do Bazy Adresowej 1 w której znajduje się adres np. Towarowa 1, Warszawa i teraz mam problem z pomysłem skonstruowania zagnieżdżenia danych informacji biorąc pod uwagę, że na froncie użytkownik będzie wpisywał oddzielnie pola miasto -> ulica -> nr budynku (mam oddzielną bazę wszystkich adresów pod autocomplete).
Każda z baz adresowych będzie miała po kilkaset tysięcy rekordów więc przy założeniu, że będzie ich kilkadziesiąt sprawi, że przeszukiwanie tego w bazie np. z wykorzystaniem WP_Query będzie trwało i trwało. Czy zrobić jakieś relacje pomiędzy tabelami czy może ulokować adresy w innym miejscu? Kompletnie nie mogę znaleźć jakiegoś pewnego złotego środka w który mam pójść - mógłby ktoś mi dać jakieś wskazówki jak to najlepiej rozwiązać, aby cały mechanizm nie zdechł?

0

Ja nie zrozumialem w ogole o co ci chodzi. Bedzie word press i uzytkownik wpisuje sobie adres zeby cos wyszukac. Teraz co to znaczy Baaza Adresowa 1? gdzie jest ta baza? na twoim serwerze czy na innym i ile masz tych baz ? 200 ? i co to znaczy zagniezdzone informacje? jesli masz klila baz to zrob do nich polaczenia i wyszukuj w kazdej bazie to co user wpisuje i pokazuj wyniki

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1