Skrypt do instalacji wtyczki chrome

0

Witam mam pytanie. Chciałbym aby użytkownicy mojej strony mogli łatwo zainstalować przygotowane przeze mnie wtyczki bez użycia chrome store. Czy jest to możliwe? W moim wypadku nie opłaca mi się wydawać nawet tych skromnych 5$ aby zweryfikować konto i móc dodać wtyczki dostępne dla ogółu, ponieważ potrzebuje je zaledwie kilku użytkowników mojego serwisu. Obecnie tym pojedynczym osobom, które chcą zainstalować wtyczkę daje pliki, włączają w przeglądarce tryb dewelopera i wyklikują te kilka opcji. Czy jest możliwość to obejść? Przykładowo żeby z poziomu mojej strony ktoś dodawał te wtyczki 1 kliknięciem lub żeby pobierał przygotowany program exe, który zainstaluje wszystkie potrzebne wtyczki za niego?

0

Jeśli robisz to nie komercyjnie to niech się męczą ich sprawa.

Jeśli robisz to komercyjnie wydaj te 20zł bo to nie jest wartę czasu, jaki to wymaga.

1

Gugiel walczy jak z ogniem przeciwko takim praktykom więc może być ciężko. I szczerze mówiąc to nie widzę żadnego sensu w pisaniu obejścia tego problemu w jkaimś c++ czy innym czymś, bo Twój koszt zdobycia wiedzy i jej wykorzystania zdecydowanie przekroczy 5$.

1

W moim wypadku nie opłaca mi się wydawać nawet tych skromnych 5$ aby zweryfikować konto i móc dodać wtyczki dostępne dla ogółu, ponieważ potrzebuje je zaledwie kilku użytkowników mojego serwisu.

Stary, nie wiem ile jest warty Twój czas, ale moim zdaniem już straciłeś te 5$ na szukanie jakiegoś hacka, zamiast zweryfikowanie konta.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0