Zarabianie w wieku 15 lat

0

Witam!
Jak mogę zarobić na programowaniu w wieku 15 lat?
Moje umiejętności:
Frontend: js+framework bootstrap
Backend: php+laravel i sql

1

Np. http://useme.eu, ale w tym wieku nie masz chyba jeszcze zdolności zawierania umów, więc musiałbyś to robić na konto starszego brata albo innego krewnego.

10

Dopóki możesz skup się na nauce i kontaktach z rówieśnikami. Żebyś potem nie brał udziału w takich wątkach: Jak szukać dziewczyny
Polskie prawo zezwala na pracę od 16 roku życia za zgodą rodziców, a od 13 można już za zgodą rodziców podjąć zlecenia związane z dziełami artystycznymi (może robienie strony można by pod to podciągnąć). Ja proponuję Ci się jednak uczyć, skorzystać 10 razy więcej.

2

Pewnie najbardziej optymalne byłoby wykorzystać ten czas do pogłębiania znajomosci programowania oraz innych umiejętności (np. język angielski), a za kilka lat zacząć szukać jakiejś pracy albo zleceń.

Bo cokolwiek umiesz teraz, to przy 3 latach solidnej nauki (i praktycznej, czyli np. jakieś swoje projekty, które robią coś sensownego) będziesz wiedział jeszcze więcej. A Frontend: js+framework bootstrap to wcale nie są jakieś zachwycające umiejętności, bo frontend to bardzo szeroka działka programowania.

2

postaraj się może o jakieś stypendium dla zdolnych programistów

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1