FFmpeg Problem | hosting home.pl

0

Cześć, mam problem z ffmpeg na stronie/skrypcie Gtube Jest to skrypt youtube, dokładnie z ścieżką na hostingu Biznes w home.pl, DOKŁADNIEJ: Nie wiem jaka jest ścieżka do ffmpeg, wiem że jest zainstalowana na serwerze bo jak dałem takie zapytanie w SSH: $ whereis ffmpeg . to mi odpowiedział serwer tak: ffmpeg: /usr/share/ffmpeg /usr/share/man/man1/ffmpeg.1.gz . Także pomocy. Wiem że są tu jacyś specjaliści co mi pomogą, załączam screeny z strony z włączonym FFmpeg :smiley:

0

Dlaczego nie napiszesz do supportu Home.pl?
Z całą pewnością oni będą wiedzieć o co chodzi - my niekoniecznie.

1

@Patryk27: Poniżej screen, dlaczego nie napiszę do supportu, ciagłe pisanie do supportu jest już nudne :(
title

1

Dlatego właśnie bardzo wiele osób, które znam nie lubią home.pl. Ja korzystam z hekko.pl (dawniej korzystałem z biznes-host.pl, ale zostali przejęci właśnie przez hekko) i nie mam tego typu problemów. Wiele z tematów rozwiązują w ramach opłaty rocznej za VPS'a, a jeśli jest to jakiś temat bardziej zaawansowany, to mogą to ogarnąć odpłatnie. W każdym razie - nigdy się nie spotkałem z odpowiedzą w stylu tej, którą Ty dostałeś, czyli "weź Pan spadaj i nie zawracaj d*py".

1

@cerrato: Na twitterze jak napisałem post kiedy mi naprawicie ten problem to mi odpisują że problem leży po mojej stronie, ymmhm ;[

1

title
A to jest żenada ze strony home.pl

2

ja też uciekłem z home.pl ich support działa do czasu opłacenia na rok z góry :D Opłaciłeś więc radź sobie sam, my mamy co chcieliśmy od ciebie :D Pomijam fakt, że im dłużej masz u nich abo tym wolniej wszystko chodzi i nie ma to związku z ilością osób/wielkością bazy :D uciekłem najpierw na hekko a teraz z hekko przeszedłem na ovh.

0

home.pl ma autorski panel, a nie directAdmin więc w w zasadzie niewiele da się zrobić

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1