Hosting dla Laravel i MySQL

0

Jaki moglibyście polecić hosting pod prostą aplikację napisaną w Laravel 5.7 oraz MySQL 5.7? Nie znam się na serwerach więc wolałbym coś bardzo prostego, bez dodatkowej konfiguracji itp. Po prostu chciałbym wgrać cały projekt i mieć dostęp do aplikacji przez internet. Co moglibyście polecić? Może być darmowe/płatne byleby aplikacja działała.

0

Hosting do Larwy raczej średnio, wprawdzie operując .htaccess da się to zrobić, ale często bywają problemy (no chyba, że to jakaś zabawkowa apk), już lepiej vps za 8zł np. https://tiktalik.com/pl/

0

@mr_jaro: też nie do końca jest tak, że wszystko robisz sam. Ja np. mam wykupione kilka VPS'ów w biznes-host.pl (teraz to hekko - BH się sprzedał) i dostałem gotowy system z DA, w którym mogę sobie sam grzebać (mam dostęp roota), ale jeśli czegoś potrzebuję, to mogę im zgłosić prośbę o zmianę ustawień czy doinstalowanie jakichś pakietów. Proste zadania robili nieraz w ramach opłaty rocznej za VPS, bardziej skomplikowane czasami wymagają dopłaty rzędu 50-100 zł. W każdym razie - wszystko zależy od hostingu oraz wybranego pakietu.

0

Hekko, linuxpl, BH, SH, FH mieli jedną lepszych ofert na rynku, obecnie po przejęciu przez H88 szału nie ma, szkoda.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0