Narzędzie do podglądu plików

0

Witam, Mam stronę źródłową lecz nie widzę, części po stronie serwera, jest to wtyczka wordpress. Czy istnieje narzędzie dzięki któremu można zobaczyć jaką treść pliku php zawiera skrypt jakie pliki php includuje itp. z poziomu sourca. edit Nie widzę części po stronie php z tego wzgędu ponieważ widzę sourca, i chciałbym się dowiedzieć jakie pliki php są wykorzystywane w tym source, ponieważ nazwa url na to nie wskazuje.

0

Nie ma takiego narzędzia. To czego właśnie nie widzisz po stronie PHP - oznacza że tak właśnie powinno być. Poza tym wiedza o tym jakie pliki są includowane i tak by Ci nic nie dała - właśnie ze względu na fakt że treść plików php nie powinna być widoczna w źródle dokumentu, w większych projektach php są includowane wręcz setki plików.

0

Jakby mi nic nie dała, gdybym wiedział jaki plik includuje mogę go otworzyć ręcznie i szukać błędu albo coś. Teraz mam taki przypadek, że wtyczka wyłącza pole select w formularzu i nie ma go całkowicie i takiego czegoś co to robi muszę szukać. A tak to nie wiem z czego składa się dana strona.

0

Spróbuj https://xdebug.org/

Któryś z feature'ów powinien pomóc, może to właściwy?
https://xdebug.org/docs/execution_trace

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1