[PHP] Obfuskator JS

0

Chciałbym, aby tworzona właśnie przeze mnie strona jak najdłużej zachowała status "jedynej" - są tam niektóre drobne rozwiązania JS, których nigdzie w necie nie widziałem, zleceniodawca nie byłby szczęśliwy, gdyby wkrótce po premierze ukazały się w Sieci serwisy korzystające z tego samego kodu...

Szukałem obfuskatorów JS działających w PHP, niestety niebardzo zdają egzamin. Przykładowo ten:
http://www.phpclasses.org/browse/file/7351.html
nawet po wyłączeniu wszystkich powerupów nie potrafi poprawnie skompresować mojego kodu. Przykład: http://pastebin.4programmers.net/2832

czy ktoś podpowie jakiś bezproblemowy obfuskator-kompresor, najlepiej w PHP i do użytku komercyjnego?

0

nie wiem czy to Ci cos pomoze ale zawsze mozesz uzyc mojego kompresora ktory jest darmowy :) http://jsc.go.pl/

0

Moim zdaniem obfuskowanie JavaScriptu może odstraszyć leniwców od ctrl+c, ctrl+v, ale jeżeli komuś na prawdę będzie zależało to ta operacja nic nie da, a w niektórych przypadkach może doprowadzić do wydłużenia czasu wykonywania skryptu.

0

oczywiście i o to chodzi :). Te skrypty są na tyle "zaawansowane", że zwykły studenciak od hateemela ich nie napisze, ale na tyle proste, że zaawansowany nawet nie zajrzy w kod, bo będzie wolał napisać to obiektowo ;). (edit: ale za cholere nie mogę dojść, dlaczego nikomu zaawansowanemu do tej pory się tego nie chciało niektórych rzeczy zrobić)

A odpowiednie kompresory tylko skracają czas wykonywania...

Piechnat - jeszcze tego Twojego nie testowałem, ale czy jest tylko w formie darmowego serwisu, czy jest też w postaci zwykłego skryptu php dla zwykłych śmiertelników? ;)

edit: jednak chodzi mi o odrobine mocniejszą kompresję (wycinanie komentarzy, najlepiej zmiana nazw funkcji)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1