Wątek przeniesiony 2020-11-08 22:37 z Kariera przez cerrato.

Nokia Academy

7

Biorąc pod uwagę, że musicie używać 4programmers do komunikacji to wnioskuję, że zajebista komunikacja jest w tej Nokii.

2
kixe52 napisał(a):

Ktoś się orientuje jak to wyglądało w latach poprzednich?
Pytam bo zastanawiam się, dlaczego tylu ludzi lgnie do nokii.

Osobno, bo nie brałem udziału w Academy.

Miałem obierak do wyboru z jednym z doktorów z telekomu, poszedłem zapoznawczo na pierwszy wykład. Zachęcał do pójścia do firmy, proponował wsparcie dla studenta w wyborze projektu pod jego zainteresowania i pomoc magisterce (pomoc = pracę robisz w firmie jako 2 w 1)

Nie moje tematy, z pierwszego (i jedynego wykładu) na którym byłem zapamiętałem, że był bardzo rzeczowy, IMO zaawansowany, dużo czasu poświęcone na różnice ogólnie przyjętego programowania w C++ i jaka jest specyfika i wymagania gdy soft chodzi np. na stacjach bazowych ( i całym tym sprzęcie co tam siedzi, nie tylko stricte telekomunikacyjnym)

Ludzie którzy poszli w te tematy raczej zgodnie twierdzili, że o ile cię to interesuje, to poziom jest i merytorycznie i samo wsparcie dla studenta i jednocześnie pracownika (dyplomanta) jest bardzo dobre.

0

I jak tam ostatecznie się NA skończyła. Kto dostał zatrudnienie?

0

Cześć,
czy ktoś startował do Nokia Academy XIV w tym roku tj. 2021 ??

0

@misha666: Ja :). Kurde mam nadzieję, że udostępnią wyniki testu. Jestem ciekaw jak mi poszło :p. Pierwsze dwie części w sumie ok, 3 jakoś bardzo trudna nie była, z tym, że mi po prostu brakło czasu. I na kilka ostatnich pytań nie odpowiedziałem- bałem się pkt. ujemnych.

1

Sorry za OT

100 osób ma przejść

Ile? Aż takie ssanie i rozwój po zastoju COVID w roku 2020?

0

@Autopsy: Wiesz, nie potwierdzili ale też nie zaprzeczyli. Wolałem podarować sobie pytania gdzie nie miałem pewności, na wszelki wypadek. :p

2

@misha666: Właśnie otrzymałem e-mail z informacją, że zdałem test

1

@Kevin_K: to samo, gratulacje ! :))

0

Z profilu testowania też już były maile o zakwalifikowaniu ?

2 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 0, botów: 2

Robot: PetalBot (2x)