Wątek przeniesiony 2020-11-08 22:58 z Kariera przez cerrato.

Praca w allegro

1

to jak tam sie teraz pracuje?

0

Podbijam temat, wysłali już komuś zaproszenie do testu?(summer experience, Poznań)

0

Programowanie jest fajne, praca programisty nie - bez względu na firmę. Są deadline'y, zwykle nie można wejść głębiej w jakiś temat (poczytać dokumentację, pobawić się API) bo ważniejsze jest bieżące delivery.

2

Odpadłem przez ostatni etap rekrutacji. Z feedbacku dowiedziałem się, że technicznie poszło mi dobrze, jednak za słabe umiejętności miękkie. Proces rektrutacyjny wybitnie długi, bardzo dużo etapów. Słabo płacą.

1

Niedawno rozmawiałem z rekruterką z Allegro i pytałem o KUP na UoP. Podobno w tej chwili nie ma, ale ma być niedługo. Zna ktoś jakieś szczegóły?

6

Moim zdaniem dużo wymagają, a mało płacą. W mojej firmie już od ponad roku jestem midem, dobrze sobie radzę i mam pozytywny feedback, a w Allegro oceniono mnie na juniora (?) i w związku z tym moje oczekiwania 18k brutto były dla nich o wiele za wysokie, mogliby zaproponować najwyżej stawkę juniorską. Tymczasem w innej firmie dostałem na luzie ofertę dla mida 18k brutto.

4

Miałem na biurku ofertę od nich. Preferowana umowa o pracę co dla mnie wyklucza ich na dzień dobry. Wymagania spore. Kasa bardzo przeciętna.

1
mealtdown napisał(a):

Miałem na biurku ofertę od nich. Preferowana umowa o pracę co dla mnie wyklucza ich na dzień dobry. Wymagania spore. Kasa bardzo przeciętna.

Masz na biurku ofertę tzn zaproponowali Ci robotę (przeszedłeś rekrutację) czy rekruterka przysłała szczegóły (etap przed rozpoczęciem docelowej rekrutacji)?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1