Napisanie kilku skryptów

0

Witam,

poszukuję osoby, która nie miała by problemu ze sprawnym napisaniem kilku skryptów.
1 Skrypt to jest coś takiego http://www.skijumpingmanager.ugu.pl/tabelka_ps.php. Takie coś potrzeba wykonać 4 razy (PŚ, PK, FC, FC U15).

  1. Skrypt ma dodawać dane do skryptu pierwszego. Wpisuję tam dane (imię, nazwisko i narodowość) i wówczas dana osoba jest dodawana do tabeli ze skryptu pierwszego. Potrzebna jest również opcja, która doda daną ilość pkt za wybrany konkurs do tabeli i obliczy sumę pkt następnie odpowiednio sortując w tabeli. Dodatkowo przy PŚ musi być dodatkowa opcja dodania pkt do samej reprezentacji (te tabelki są pod głównymi, dużymi, opcja potrzebna tylko przy PŚ).
  2. Skrypt to jest coś takiego http://skijumpingmanager.ugu.pl/koniec.php. Tutaj potrzeba jednak dodatkowej opcji, jaką są “Dodatkowe Umiejętności” do każdej z 3 możliwych do wpisania. Później program “wyrzuca” nam obliczoną ilość (jak w przykładzie).
  3. Skrypt jest opcjonalny, ale fajnie jakby też był. Z podanej do programu listy nazwisk program losuje nam wybraną przez nas ilość nazwisk i je “wyrzuca”.

Skrypty 2 i 3 musiałyby być zabezpieczone hasłem, do których dostęp miałyby tylko upoważnione osoby (które otrzymałyby link) i które łatwo będę mógł w razie potrzeby zmieniać. Wszystko musiałoby być pod inną domeną niż wyżej podane (nie pod tymi linkami)

Niestety ja na tym nie znam się kompletnie i zajęłoby mi to wieki, a wiem, że dla osoby zaznajomionej z tematem jest to chwila a dodatkowo potrzebuję to jak najszybciej.
Za ewentualną pomoc serdecznie dziękuję.

0

nie jest to potrzebne na studia, a jedynie na forum, które służy jako "manager" a skrypty mają ułatwić działanie na nim!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0