Zlecę wykonanie strony internetowej

0

Cześć, tak jak w temacie, zlecę wykonanie strony internetowej, a raczej sklepu.
Sklep bez rejestracji, bez użytkowników. Osoba, która chce zakupić produkt wchodzi na stronę, wybiera interesujący ją serwer w grze, wpisuje ilość wirtualnej waluty(najlepiej gdyby osoba sama mogła wpisać ilość, a to było mnożone x100) oraz podaje swój nick w grze. Te dane powinny przyjść do mnie powiedzmy na pocztę czy do panelu admina. W grze jest około 30-40 serwerów także wszystkie te nazwy będą musiały być dodane do listy rozwijanej. Podeślę wszystkie w notatniku każdy w nowej linii. Ważne jest też to bym mógł ustalić cenę za jedną sztukę(x100) dla danego serwera. Powiedzmy gdy osoba wybierze serwer nr.1 to wyskoczy cena ustalona przeze mnie np. 5 zł, a gry wybierze serwer nr. 14 to wyskoczy 8 zł.

Dodatkowo powinienem mieć możliwość utworzenia "kodów bonusowych" czyli powiedzmy 10 cyfrowy kod, który można użyć na stronie. Na stronie musi być gdzieś przycisk "Wykorzystaj kod", osoba klika w ten przycisk, uzupełnia dane: serwer oraz nick z gry.
Kod będę sprzedawał na stronie typu allegro. Będzie miał stałą wartość, z góry ustaloną ilością wirtualnej waluty w grze.

Płatności zintegrowane z G2A Pay. Z tego co wiem, to bardzo przyjemnie podpina się ich API ;)

W zasadzie to chyba tyle jeśli chodzi o funkcjonalność strony. Dochodzi do tego formularz kontaktowy, funpage na dole strony, stopka z linkami do regulaminów itd. po prostu to co jest na każdej stronie.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to podeślę podobną stronę na PW.
Cena jaką oferuję za taką stronę to 400 zł.
Pozdrawiam.

0

400zł? Myślisz że ktoś zrobi Ci poważną stronę za takie pieniądze?

0

Pokazać Ci na PW o jaką strone mi chodzi? Według mnie nie jest skomplikowana. Nie mówie, że jest prosta w wykonaniu bo aż tak sie na tym nie znam ale wydaje mi się, że są potrzebne 3-4 skrypty by obsłużyły całą stronę. 60% tekstu, 20% grafiki, 20% funkcjonalności tak mi się wydaje.

0

https://yourtibiagold.com/
Bez zakładek Tibia Accounts, Sell to us, Reviews, bez czatu online.
Tak samo jak na stronie, wybierasz serwer ale osoba kupująca powinna wklepać interesującą ją ilość.

0

To się i tak kwalifikuje do tego, żeby użyć jakiegoś lekkiego małego frameworka a nie 3 - 4 prostych skryptów PHP. Żeby to się po tej cenie opłacało, to trzeba by to natrzaskać na szybko albo dysponować czymś w rodzaju generatora kodu (niektóre frameworki to mają) albo gotowcem ale w praktyce i tak może się okazać, że roboty jest więcej niż by się wydawało. W tym rozumieniu nie licz na to, że doświadczony freelancer nabierze się na prostotę :-) Już to nie raz sam nawet przerabiałem.

0

Ewentualnie postawić taki sklep na wordpressie no ale żeby to jakoś wyglądało ;)

0

napisałem do pana na priv wczoraj, oprócz tego podaję maila: [email protected]

0

Napisałem do Pana ;)

0
MrCode napisał(a):

napisałem do pana na priv wczoraj, oprócz tego podaję maila: [email protected]

Po twoich postach na forum, stwierdzę że nie masz wiedzy by wykonać coś takiego.. nie piszesz w phpie..

0
Pabloss napisał(a):
MrCode napisał(a):

napisałem do pana na priv wczoraj, oprócz tego podaję maila: [email protected]

Po twoich postach na forum, stwierdzę że nie masz wiedzy by wykonać coś takiego.. nie piszesz w phpie..

Ja też nie piszę w "phpie", ale wysłałem swoją propozycję do autora. Może ja też mam nieodpowiednie kompetencje? Technologia nie jest nigdzie określona, więc czemu starasz się kogoś zdyskredytować?

0

Bo potem autor chcac coś zmienić będzie szukał pół roku programisty piszącym w języku który nie jest do weba przeznaczony w gł celu...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1