Witam,
mamy do napisania klasę w javie, która będzie odpowiadać za strumieniowanie h.264 na sockecie (tylko obraz). Potrzebne są klasy zarówno po stronie wysyłającego (np Sender), jak i odbierającego (np. Receiver).

W konstruktorze po stronie wysyłającego podaję szerokość i wysokość przesyłanych obrazów, interwał czasowy (minimum to 1 sekunda) oraz outputstream. W tej klasie powinna być także metoda putCapture(BufferedImage), w której przekazujemy kolejne obrazy filmu z częstotliwością podaną w konstruktorze. Tzn wywołanie tej metody powinno się wiązać ze wstrzyknięciem do strumienia odpowiedniej paczki danych h.264.

Klasa odbiorcy inicjowana jak nadawcy - szerokość, wysokość klatek, czas pomiędzy klatkami oraz InputStream do odbioru strumienia. W konstruktorze powinien być także podawany obiekt listenera posiadający metodę receiveCapture(BufferedImage capture), wywoływany zawsze po otrzymaniu kolejnej klatki.

Na InputStream i OutputStream nie wykonujemy żadnych operacji ani przed rozpoczęciem strumieniowania, ani po nim.

Z naszego przeszukania sieci wyszło, że kompresja h.264 nadaje się do tego problemu. Jednak nie udało nam się zaimplementować go ani za pomocą JMF, ani Xuggle.

Zlecenie jest płatne. Szef oferuje 0.3 BTC.