Strona WWW

0

Witam!!
Poszukuje specjalisty od tworzenia stron www oraz optymalizacji już istniejących projektów.

0

Witam

Zapraszam na stronę Netteria.NET

0

Aha. No to pięknie. Rozumiem ze darmowe programy do tworzenia/edycji html sie nadaja do...
dezynsekcja siedlce

0

Jakie darmowe programy? Tworzymy najczęściej dedykowane strony internetowe nie oparte nawet na oprogramowaniu Open Source. Przeglądnąłeś choć stronę? Jeśli chodzi o darmowe cms to najczęściej naprawiamy zrealizowane przez inne firmy projekty. Nawet CMS mamy autorski. Dlatego nie rozumiem Twojej odpowiedzi. Nie chcesz współpracować OK. Ale po co wypisujesz bzdury o jakimś darmowym oprogramowaniu? Powinno Ci być głupio w tej chwili.
Chyba, że miałeś na myśli narzędzia. Ale to już całkiem widać nie jesteś w temacie bo akurat w czym kodujesz to indywidualna preferencja. Jak ktoś się uprze to zrobi to w notatniku. Akurat my używamy sporo płatnego oprogramowanie - Zend Studio, enterprise architect, photoshop, etc. Jak Twoim zdaniem są to darmowe programy to gratulacje:) Ale też chętnie używamy i Netbeans.
Pojechałeś po bandzie człowieku:)

pozdrawiam
Sławomir Własik

0

No tak. Strona stworzona przy użyciu Artisteera na jakimś szablonie. Klientowi to odpowiadało więc nie rozumiem o co chodzi?

0
drorat1 napisał(a):

No tak. Strona stworzona przy użyciu Artisteera na jakimś szablonie. Klientowi to odpowiadało więc nie rozumiem o co chodzi?

Masz rację. To klient ma ostatnie słowo. Gorzej jest jak ktoś buduje tak stronę a klientowi wmawia że zrobił to z wielkim wysiłkiem i kasuje go nadmiernie.
O tym jak, czym, na jakim poziomie, z jakim wysiłkiem, itp. nie będę polemizował. Każdy ma swoje zdanie, swoje priorytety. Różne role też często spełnia strona www. Najważniejsze aby po prostu uczciwie przedstawić klientowi ofertę, opcje, ceny, terminy. I tyle.

0

Napisz lepiej dokładnie jakich specjalistów potrzebujesz. Jakie technologie, frameworki, jakiego pokroju projekty? W szczególności czy chodzi o projekty w narzuconych technologiach, czy też programista miałby w tym zakresie możliwość wyboru. No i jeszcze może zakładane budżety. Bo na razie to wszystko dla nas to tylko jedna wielka tajemnica.

0

Cześć. Nazywam się Dmytro i poszukuje roboty :) Tworzę na PHP( Laravel ), React, Vue.js. Jeśli któs będzie zainteresowany stworzeniem strony lub wsparciem do już istniejącej strony to zapraszam https://whoisdima.pl/pl

0

Wrzuć projekt na www.united.org.pl - baza jest coraz większa, na pewno ktoś się znajdzie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1