paypal i problemy

0

Chcę zalicytować na ebayu pewną aukcjęm jednak użytkownik preferuje tylko paypal. Ja mam konto bankowe w mBanku, (dokladnie to w izzyBanku, założone kilka lat temu jak nie mialem jeszcze 18 lat) i niestety nie mam karty kredytowej. A na owej aukcji bardzo mi zależy. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji ?

0

Założenie konta na PayPal jest darmowe i nie musisz dokładać do niego karty kredytowej jeśli nie przeszkadza Ci ograniczenie wYpłaty max 2500 PLN na miesiąc.

0

OK, tylko, żeby móc przelewać kase to trzeba przejsc weryfikacjie, i tam podac numer karty, czy tak ? Jeśli nie to w jaki sposób to wszystko obsłużyć

0

uh, możliwe, że mój błąd..
myślałem, że weryfikacja tylko do wypłat ponad 2500 PLN ale możliwe, że masz rację - sorki

to napisz do kolesia i umów się na przelew bankowy

0

przelew bankowy raczej nie wchodzi w gre, bo to koles z Ameryki. A ty masz konto na paypal ? Może mógłbym ci wpłacić kase na konto a ty wysłałbyśmu przez paypal, jesli masz paypal ?

0

A czemu przelew nie wchodzi w rachubę? Parę dni temu wróciłem ze Stanów, robiono mi przelew na konto w banku i nie było problemów. Opłata może niemała [$30 + $15] i kasa idzie kilka dni, ale problemów nie ma.

Mam konto na PayPal, ale świeżynkę, nie używałem jeszcze. Aktywowane by można mi łatwiej słać kasę ze Stanów.

0

osoba wystawiająca tamtem przedmiot chce tylko przez paypal, nie chce przez przelew.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0