Jak sądzicie jaka stawka dla pocz. prog. Javy?

0

Witam.

Chciałbym abyście mi odpowiedzieli na pytanie: ile może zarabiać początkujący programista Javy? Przez przymiotnik "początkujący" rozumiem osobę bez doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie, studenta 3go roku informatyki :-) Podawajcie swoje typy w stawce godzinowej w formie 1 - praca na pół etatu, 2 - praca w domu, czyli np. :

1: 25zł/h
2: 20zł/h

Thx!

0

jeśli z tej godziny 40 minut szuka w dokumentacji lub googlach jak coś zrobić to tak z 8zł, jeśli jest to rzeczywista godzina, gdzie pisze kod, projektuje interfejs, idzie do kibla, pije ort! to jak na początek 25zł to będzie bardzo dobrze. Co do pracy w domu to w życiu na godziny bym się z nim nie rozliczał tylko na zrealizowane zadania

0
baterman napisał(a)

Witam.
Przez przymiotnik "początkujący" rozumiem osobę bez doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie, studenta 3go roku informatyki :-)

Bez przesady. Jesli nie masz portfolio to watpie by Cie ktos przyjal.
Ja rowniez zaczynam teraz prace (5-rok UZ) jako programista www. Tylko wychodze z innego zalozenia - teraz biore malo (ponizej 10 zl) by nauczyc sie wpolpracy w zespole oraz zbierac wpisy do CV. Mam nadzieje, ze to zaprocentuje w przyszlosci.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0