[Google] Cierpliwosc

0

Cześć!
Przeczytałem ostatnio w Focusie o tym że internauci są niecierpliwi, więc postanowiłem się przekonać i sprawdzić jak to jest z bardziej zawansowanymi uzytkownikami.

0

aż znajdę to czego szukam - czyli co mam zaznaczyć?? W 95% przypadków są to pierwsze 5 - 15 wyników i dalej nie muszę, w 4% muszę poklikać więcej razy, a w tym 1% nie znajduję tego, czego szukam i daję sobie spokój po przeglądnięciu (czasami kończy się to na tym co samo google wyrzuci w opisie linku) jakichś 200 wyników (nie mówię, że dla jednego zapytania tylko dla np. kilku pod jakimi staram się znaleźć odpowiedź).

0

4-7, klikam w te co mi odpowiadają tytułem i zazwyczaj trafiam ale nie zawsze, przeszukuję pierwsze 2, góra 3 strony wyników a jak nie ma to się zastanawiam nad zapytaniem

chociaż bardziej bym powiedział 1-7

0

Dokladnie... 5 okienek... a jak nie ma tego co szukam to zmieniam zapytanie.

0

Powinno byc 'W ile linków zwróconych przez wyszukiwarke ZAZWYCZAJ/SREDNIO klikasz ?', bo to przeciez zalezy, a tu raczej o srednia chodzi.

pozdrawiam
johny

0

tu chyba raczej chodzi bardziej o to w ile linków jesteś skłonny kliknąć jeśli google nie zwróci od razu czegoś co cie interesuje

tak mi sie wydaje, bo inaczej ankieta nie miała by sensu.. ogólnie troche mętna sprawa z tą ankietą :|

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0