Studia na PG

0

Orientuje się ktoś może czy ciężko było się dostać na informatykę na Politechnice Gdańskiej?? Ile jest chętnych na jedno miejsce?? wie ktoś coś na ten temat??

0

To juz bylo tyle razy....sam sporo tego pisalem... naprawde nie problem wcisnac "Szukaj".
http://4programmers.net/Forum/search.php?q=politechnika&t=AND&f%5B%5D=7&mode=topic&sort=id&order=DESC&o=text&limit=0

A informacje o rekrutacji masz na stronie politechniki.

0

W tym co podałeś nie było żadnego topicu który by konkretnie odpowiadał na moje pytanie. Chodzi mi konkretnie o Politechnikę Gdańską. Czy trudno było się dostać na wydział informatyki i czy dużo chętnych było.

0
Dziadek napisał(a)

Chodzi mi konkretnie o Politechnikę Gdańską. Czy trudno było się dostać na wydział informatyki i czy dużo chętnych było.

W ciemno moge ci powiedziec ze bylo ciezko i duzo chetnych bylo :) To jest taki kierunek ze ludzi zawsze jest wiecej niz miejsc zwlaszcza na politechnike :>

0
Dziadek napisał(a)

W tym co podałeś nie było żadnego topicu który by konkretnie odpowiadał na moje pytanie. Chodzi mi konkretnie o Politechnikę Gdańską. Czy trudno było się dostać na wydział informatyki i czy dużo chętnych było.

http://4programmers.net/Forum/243812#243812
http://4programmers.net/Forum/243603#243603
http://4programmers.net/Forum/245140#245140
http://4programmers.net/Forum/230892#230892
itp...

Najlepiej sie przejdz tam lub popytaj znajomych ktorzy moze maja tam znajomych.
Generalnie nie bylo trudno, bo wiele osob pozniej zwalnialo miejsca, bo skladali kilka podan na rozne wydzialy, u nas na 100 nie przyjetych (elektrotechnika) zostalo kilkanascie wolnych miejsc pod koniec. Takze nie jest zle... napisz rozszerzona fize, matme, angol, i co tam jeszcze chcesz, na 3, lub ew. 2 to powienines sie dostac (z 2 trudniej, ale z 3 juz sie dostaniesz bez wiekszych problemow)
(kurde... 3 czy 4 raz pisze prawie to samo... :P)

0

?? Ale tobie wesoledi chodzi konkretnie o kierunek informatyka na PG?? 2 lub 3?? Jesteś tego pewien??

0

Moj kolega mial 3 z matmy roszerzonej i sie dostal bez problemu na pierwszej turze.
Po prostu zalezy od ludzi, kto tam idzie.
Zalezy tez od matur, te co byly wcale takie proste nie byly wiec sporo ludzi mialo 3, takze i 2, i wiele pisalo podstawowe, a te sa znacznie nizej cenione.
Wiecej na stronie.. w tym roku bylo 2.5 na podstw. i 4 na rozsz. o ile dobrze pamietam, takze jest znaczna roznica w 3 z podstw a rozsz. :)

0

Powiem Ci tak: rozszerzona maturke przeliczalo sie na oceny i mnozylo przez 4 - to byl wynik z przedmiotu. Wyniki z przedmiotow sie sumowalo. Koles najnizej na liscie mial 22pkt. latwo policzyc, ze 3 z fizy i 3 z matmy daje 12+12=24, czyli dostalbys sie z takimi ocenami (dochodza tez inne przedmioty). Czy to latwo? sam sobie odpowiedz :). W tym roku rekrutacja wyglada troszke inaczej, ale poziom zostanie pewnie ten sam :>

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0