Nastepny temat o studiach ;]

0

Jakie sa najlepsze uczelnie w Polsce o kierunkach zwiazanych z informatyka/elektronika itp... no na pewno AGH, ale jakie jeszcze inne? Gdzie warto studiowac?

0

UW i UJ

0

jesli chodzi o polaczenie informatyki i elektroniki to raczej proponuje wybierać politechniki. Jesli chodzi o samą informatyke to patrzać na wyniki wszelkich konkursów programistycznych najlepszym wyborem są uniwersytety...warszawski, wrocławski i jagieloński

0
student napisał(a)

Jesli chodzi o samą informatyke to patrzać na wyniki wszelkich konkursów programistycznych

Jesli chodzi o politechniki, to sie zgadzam. Natomiast to w jaki sposób chcesz szeregowac szkoły (chodzi o miejsca w konkursach) jest IMHO beznadziejne. W konkursach biora udział jednostki - fakt - są studentami, ale wiekszosc z nich po prostu sie tym interesowała wczesniej, wczesniej tez brali udział w OI. Wiec sam Uniwerek niewiele dla nich zrobił.

0

No spoko, tylko mi chodzi KTORE (konkretnie) sa dobre.

A i tak przy okazji czy Politechinka Rzeszowska 'jest na jakims w miare przyzwoitym mijescu' ?

0

zgadzam sie,ze wyniki w konkursach nie wyznaczaja poziomu uczelni (podalem tylko fakty jak to wyglada na krajowym). Niestety nigdzie nie znajdziemy dobrego rankingu uczelni (te z wszelkich tygodnikow sa moim skromnym zdaniem beznadziejne).

a co do uczestnikow konkursow, rzeczywiscie sa to wybitne jednostki, ale nie marginalizowalbym roli uczelni w ich sukcesach. OI to jeszcze nie wszystko, rozwijac trzeba sie nadal, a nie wszystko da sie opanowac samemu.

0

jak dla mnie to polibuda wroclawska rzadzi, chociaz wybieram sie tam dopiero za rok ;)

0
vixen03 napisał(a)

jak dla mnie to polibuda wroclawska rzadzi

tez tak mysle (na razie, moze ocenie za rok :P) - patrz temat "Gdzie sie dostaliscie"

0

Słyszałem, że Polibuda Poznańska ma niezłą informatykę, bo robią tam fajne projekty zespołowe i uczą się zarządzania projektami. Poza tym mam tam kumpla, który bardzo sobie chwali.

WEiTI na PW jest niezłe, choć to jest subiektywna ocena (sam skończyłem).
Uczelnia stała się ostatnio bardziej "student-friendly" dzięki ankietom przedmiotowym. Poziom jest wysoki, ale trzeba robić dobry wywiad przed decyzją o wyborze przedmiotów, bo niektórzy wykładowcy są beznadziejni. Jakby ktoś się wybierał, to mogę więcej opowiedzieć. W każdym razie prezes twierdzi, że jeśli chodzi o Warszawę to biorą głównie ludzi po UW i WEiTI, bo na innych szkoda im kasy na szkolenia. :d

Teraz jak skończyłem mam wrażenie, że do jakiej firmy nie zajrzę to spotykam ludzi z WEiTI. W Centertelu, w Polkomtelu, HP, no i u nas, w One2tribe...

0

A co sadzicie o AGH jak jest po skonczeniu tej szkoły z pracą. Wiem ze AGH ma bardzo dobra opnie ale czy tez wsród pracodawców??

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0