Dziwne rzeczy. Skąd to się bierze

0

Mam takie pytanie. Założyłem stronkę, w której zrobiłem coś takiego, że jak ktoś na nią wejdzie, to przy pomocy funkcji "mail" w php dostaję na skrzynkę wiadomość, że jakiś delikwent o danej godzinie i z danego numeru IP wlazł na moją stronę...

Od jakiegoś czasu, jak adres mojej strony rozleklamowałem w lokalnej sieci, dzieje się coś takiego, że w pewnym momencie na skrzynkę dostaję ze sto takich samych maili z adresem tego samego IP. Więc z początku pomyślałem że to ktoś uruchomił jakiś skrypt na jakimś serwerze, który właził na moją stronę (tylko po co? przecież nikt nie wie, że korzystam z takiej fukcji). Zablokowałem ten numer IP w ustawieniach konta (tam gdzie wykupiłem konto). Na jakiś czas był spokój. Po około miesiącu, pomyślałem że odblokuje to IP. Zrobiłem tak, teraz na skrzynkę co kilka minut przychodzi mi po 100 maili z różnymi numerami IP. O co kurde chodzi ??? Co u licha generuje taki ruch w sieci ? IP są różne, ale po kilkadziesiąt naraz. Dodałem tą stronę do polskich wyszukiwarek. Jest możliwe że to one robią takie rzeczy?

A w ogóle jak sprawdzić co za IP "atakuje" moją stronę? Podobne numery IP mam w swoich ustawieniach dnsów. Jak ktoś potrafi to wytłumaczyć, to będę wdzięczny.

Dziękuję

0

A ja mysle ze to moze byc GoogleBot i tego typu sprawy :)

0

JUŻ WIEM CO SIĘ PODZIAŁO!

Zamieściłem swoje ogłoszenie w lokalnym portalu. Wsadziłem tam linijkę kodu html - refresh do URLa mojej strony... Od tego momentu po wejściu na ogłoszenia w tym portalu, strona robiła przekierowanie na moją stronę.... Coś czuję, że mogą się z tego wywiązać kłopoty... Czy mogą mi się dobrać do skóry?

0

Czy mogą mi się dobrać do skóry?

w GTA mialbys juz 4 gwiazki :D .
// ;p - Ł

A tak serio, to chyba tylko jakis lysawy sasiad moze Ci facjate skuc, ze mu "hakies AJPY zes zaje*al bo tak mu ziom z dzielni (Wespaz) tom emajlowom akcje rozkminil" :D .

0

Czyli że co to oznacza?

0

Czyli że co to oznacza?

ze masz schizy czlowieku
wywal funkcje mail ze skryptu i spij spokojnie, nic Ci sie nie stanie bo nie ma za co a nawet jakby bylo to nikt nie wie ze dane o userach zbierasz, poza tym wtedy musieliby sie dobrac do gemiusa etc :d

0

A tak serio, to chyba tylko jakis lysawy sasiad moze Ci facjate skuc, ze mu "hakies AJPY zes zaje*al bo tak mu ziom z dzielni (Wespaz) tom emajlowom akcje rozkminil" :D .

Czyli że co to oznacza?

BUACHACHACHACHACHA
No po prostu najlepsza rozmowa wszechczasów na 4p [rotfl] [rotfl] [zbrakło dobrej emotki na taką okazję] :D

0

Nominujemy? ;)

0

Koleś.. - to są żarty i chcesz być nominowany na lolka roku.. czy naprawdę .. ?

"Co generuje takich ruch w sieci" .. no nie moge [rotfl] [rotfl]

0

Popieram :> to w przeciwienstwie do kopiczka bylo smieszne ;> :) :)

//w pełni podzielam zdanie - M

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0