CZemu CD jest w głośnikach

0

Czemu w głośnikach słychać odgłos CD-Rom'a w środku jak rusza go laser?

0

Też tak miałem .. zapewne CD-ROM firmy LG.

0

Tak! Dokładnie LG'iec tyle, że czemu tam słychać? Jak iałem lana to kumpel słysza u siebie mojego CD'roma :D Jak to się dzieje?

0

Jak to się dzieje?

Pewnie zaklócenia. Ja tak miałem kiedyś z myszą. Jak ruszalem mysza to głośników zgrzyt szedł. Rozplątałem kable i jakoś już nie ma :)

PS. Tez mam LG i cisza w głośnikach :)

0

to ja kiedyś słyszałem owe zakłócenia jak przesuwałem pasek przewijania lub jak rozwijało mi się jakieś popupmenu ( np start czy jak się kliknęło w explorerze prawym myszki ). Wyciszyłem Line w mikserze systemowym i już nie buczało

0

cyberkid, to dlatego słyszałeś, że miałeś wersję pre-beta dla niewidomych. działa to tak, że jak wykonujes zjakąkolwiek czynność myszką to wydaje sie odpowiedni dzwięk, np. jak rozwijasz menu, to jest określony dzwięk, a jak przesuwasz ikonkę to inny. niestety jak widać ystem nie maił kolejnych wersji.

0

:/ pierwsze słyszę, to brzmiało bardziej jak zakłócenia, aczkolwiek nie widzę tu żadnej pomocy dla niewidomych, że co niby wyświetla mi ikonki albo menu, przecież nie cytuje ich treści. Pozostaje mi jedynie odebranie tego jako żart, ale strasznie poważnie go ujołeś ;P

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0