Bo to Polska właśnie.....

0

Czy pojawiła się nutka zazdrości Lordzie V.... ekhe ekhe Marooned ?.
A tak na poważnie to chyba tego infa na antenie jednego słusznego radia nie puszczą więc ludzie nie będę wierzyć w to że wujek Rydzyk sobie tym Batmobilem jeździ. Ale muszę mu przyznać że pomysł z tym radiem i kasą miał przedni ;]

0

Fajna limuzyna... ale i tak zbyt tania jak na OR. No, chyba, ze to jest ten do jazdy po Toruniu, a do innych miast ma inne ;)

0

ehh, no to nieźle się ksiądz ustawił .. rozumiem BMW za 100 tysięcy ;)... ale Maybach ? .. to chyba drugi w Polsce..

0

Ja bym sie nie podniecal <ort>doputy </ort>nikt nie potwierdzi tych informacji, bo rownie ciekawe wiesci mozna nawet o Papiezu w roznych antyklerykalnych gazetkach przeczytac.

I nie jestem zadnym fanem RM, ale juz przywyklem do sytuacji gdzie takie historie byly kompletnie wyssane z palca. Skoro ludziom to daje swego rodzaju szczescie, to niech sobie istnieje.

Komputery tez rujnuja zycie wielu ludzi :).

0

roszi: a kto sie przejmuje czy to prawda? Zabawa i tak jest przednia :)

0

skubany, no to sie wymodlil. :)

0

ja z własnego doświadczenia wiem, że w ciągu ostatnich paru lat zmieniło się w Kościele polskim duuużo. Za komuny księdze miały jakąś misje do spełnienia - było trudno. teraz jest im łatwo to robią np. tak jak u mnie w parafi. proboszcz kupuje se auta, laptopy, neostrade (najdroższą) i każe ludziom za darmo dwa razy w roku zapiepszać przy jego budowach. popieprzenie! a rydzyk to dobry przykład + to że jest oszustem zwykłym który wykorzystał naiwność ludzką i żeruje na ludzkich uczuciach :-/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1