Tworzenie pętli

0

Czy istnieje program, który potrafi stworzyć pętle muzyczne z jakiejś dowolnej piosenki? Tzn, zaznaczam w przybliżeniu czas startu i końca, a program wyszukuje w pobliżu tych punktów podobne do siebie fragmenty i wycina odpowiedni kawałek. Czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim (jeśli tak, to oczywiście proszę o nazwę)?

// Dopisane
Po prostu chodzi mi o to, aby znaleźć taki fragment muzyki w pliku, którego koniec i początek byłyby takie same, żeby stworzyć z tego pętlę :). Teraz mam nadzieję, wszystko jest jasne :)

0

Nie wiem, co rozumiesz przez podobne fragmenty. Jeśli chodzi o podobne muzycznie to nie wiem.

Jeśli chodzi Ci o to, żeby nie było kliku na miejscu sklejenia z powodu przeskoku poziomu sygnału, do CoolEdit/Audition ma polecenie ZeroCrossings które dopasowuje granice/ę aktualnie zaznaczonego fragementu tak, by znajdowała się na przejściu przez zero. Poza tym możesz włączyć Crossfading, żeby się gładko kleiło.

0

To co chcesz zrobić bez problemu osiągniesz jakimkolwiek programem dla DJ'ów. Ja sam używam PCDJ red, ale dla początkującego polecam Tracktor DJ Mixer. Także BPM Studio nie jest zły, ale jak dla mnie to nie to.. Wszystkie dostępne na KAZAA.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0