Logo serwisu

0

Hmm, czy ma ktos moze pomysl na logo serwisu 4programmers.net? Nie chodzi juz o ten obrazek u gory strony, ale o logo w pelnym tego slowa znaczeniu. Chodzi mi o jakis maly znak rozpoznawczy - przykladowo logo BSD to diabelek, logo RedHata to kapelusik. Mozna tak wymieniac i wymieniac. Niekoniecznie musi to byc napis, albo jakis obrazek. Moze to byc 'cos', o jakims ladnym ksztalcie. Czekam na jakies propozycje... ja aktualnie przegladam images.google.pl w poszukiwaniu jakiegos pomyslu :)

Przyklady:

http://lacnic.net/images/logo.gif
http://www.ociw.edu/instrumentation/imacs/logo-sh.jpg
http://pbskids.org/bts/images/logo-pbskids.gif

0

Proponowałbym mały konkursik... do ustalonego terminu... później wybierze się najlepszą pracę, najbardziej oryginalną....

0

http://www.sandc.prv.pl/logo.gif <- wszystko na co mnie stać :P

0

Ja mam wyrombistego pomysła: 4p na tle standardowym dla 4programmers (chodzi o te poziome linie) w środku wypełnione takim deseniem jakie ma benner 4programmers. w skrócie jest to lekko poprawiony pomysł dryo, z tą tylko uwagą aby między 4 a p był odstęp jakiś...

0

Dryo ;-) , zajebis... z ciebie programista, ale grafikiem na pewno nie będziesz ;-)

Moje wypociny:

http://www.detox.xlan.pl/4p/logo4p.jpg

0

Detox: te na górze są OK. :-)

0

user image user image

0

Podoba mi sie Twoja propozycja slimy :-) Nie wiem jak Wam - zreszta poczytajcie na stronie Wikipedii co pisza na temat loga. Maly charakterystyczny obrazek - bez zadnych bajerow, mala ilosc kolorow - to nie ma byc banner.

0

slimy: ten z prawej fajny, ale zbyt mało czytelny
detox: na samej górze, z prawej strony najfajniejszy. Tylko, aby to było logo, to należałoby je trochę "spłaszczyć". Tzn. zmniejszyć głębię kolorów.

0

Nie mialem cio robic i w gimpie mi cus takiego wyszlo, ale sie mi troche nie podoba :-/
http://www.cepa.prv.pl/logo3.jpg

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0