LOGO 4p - konkurs rozpoczęty...

0

Dokładnie tak!

Po kilku romowach zdecydowałem(liśmy), aby zrobić konkurs na zupełnie nowe logo 4p. Na razie tylko na logo. Musi ono oczywiście być dopasowane do serwisu no i im lepsze tym lepiej :) Konkurs bedzie trwał do 20-tego marca br. Loga należy wysyłać mi na maila ([email protected]). Na końcu zostanie wyłoniony zwycięzca. Na razie nie ustanowiono jeszcze "komisji", ale na pewno bedzie w niej kilka osób.

Teraz sprawy natury technicznej:

Nowe logo powinno być nieco mniejsze niż obecne (wymiary jeszcze dokładnie nie ustalone), ale nie odgrywa to większej roli (byle węższe). Nie musi to być GIF, może być JPG 24bitowy. (oczywiście tylko nie BMP, czyli skompresowana bitmapa of kors).

No cóż, nagrodą jest oczywiście prestiż. Zatem graficy, do dzieła!!!!

0

Mogl bym wykonac to logo, ale zejde z topicku.

Jak skoncze prace nad moja strona (wszystkie skrypty) i uruchomie ja to zaczne troche tutaj wiecej dzialac. Jak moja strona ruszy to moze zrobie calkowicje nowy design dla tego serwisu (zalezy jak z czasem mi wyjdzie).

Jak na razie czasu nie mam wiec nie bede uczestniczyl w tym konkursie.

0

zróbcie jeszcze jakomś ładną ikonkę do 4p (do czegoś się mi przyda, ale nie powiem jeszcze do czego ;]) 16x16 czy 32x32 ;]

0

Ja już mam jedną pracę do zgłoszenia, czy może być .ctp, (format Corel Photopaint), czy przekonwertować na jpg?

0

Gotowe JPG

0

Może być we Flahu??

Ja zaczynam robić :)

0

Właśnie, we flashu jest o wiele wiecej możliwości niz w zwykłych programach, moze być ono bardziej "interaktywne" ...

0

To już musi się zgodzić pan Adam. Ja tylko ogłaszać, że termin nadsyłania prac został przeniesiony na 20-ty marzec 2003!

0

Matrix(orginal) wygrasz bo jesteś przecieŻ grafikiem postaraj się zrobić
jak najlepsze logo :-/

[browar]

0

Matrix(orginal) wygrasz bo jesteś przecieŻ grafikiem postaraj się zrobić
jak najlepsze logo :-/

[browar]

:-D a zkat taka pewnosc. Mowilem ze ostatnio jestem zajety. Ale jak mi czas w rece wpadnie [diabel] @~~ ;p to do dziela.

Logo we flashu odpada, bo nie kazdy komp ma plugin do flasha (imac`s nie maja tego plugina [u mnie w szkole]). Wiec lepiej .jpg skompresowane (w photoshop ladnie zmniejsza :d ).

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 0, botów: 1

Robot: Applebot