Jakie plany na wakacje

1

Nadchodzą wakacje czy wy tez cieszycie się z tego bo ja tak tez lubicie jak jest upał bo jak bardzo lubie słońce i ogólnie atmosfere wakacyjną Ja jeszcze nie wiem co będe robił w te wakacje, ale jeśli chodzi o podróżowanie to w państwach jakich ja byłe to po za europą nigdy nie byłem i po za nasza strefa czasowa też nie byłem.

3

Nienawidzę upału, mam już dość :D

1

moje wakacje... najpierw pomóc rodzicom i bratu przy żniwach a później napiszę i opublikuję jakiś prywatny mini projekt by zarobić trochę na reklamach. Co do "odpoczynku" to może zrobię jakaś rundkę po torach w polscę, tylko bym musiał wynająć jakieś auto dobre na tor, bo swojego mi szkoda, a plany co do czegoś swojego na tory na razie stoją.

0
pol90 napisał(a):

po za europą nigdy nie byłem i po za nasza strefa czasowa też nie byłem.

To pewnie dlatego, że w Polsce jest tylko jedna strefa czasowa :/

0

Trza gdzieś pojechać wygrzać żyć, Turcja? Nawet nie wiem jaka to strefa czasowa:)

2

Moim planem na wakacje jest znaleźć wymarzoną pracę :D
Widziałem już Egipt, Włochy, Węgry, Chorwację, Chicago i szybko tam nie wrócę. Nie ma to jak w Polsce.

9

A ja już byłem na wakacjach w zeszłym miesiącu, 1200km z plecakiem przez Hiszpanie :)
Może kogoś zainspiruje: https://photos.app.goo.gl/ZgPB8WoxNTaCK8bF6

2

Planuję wydać grę, aby wpadły jakieś grosze, ale nie wiem czy się do końca wakacji z tym wyrobię. Dużo będę miał wolnego czasu, a więc też będę tworzyć autorski silnik graficzny. Miałem iść na jakiś staż, ale nie mam za bardzo czym się pochwalić w CV, więc ten sezon odpuszczam. Nie ma czasu na podróżowanie, trzeba nawalać kod XD

1

Nauka, nauka, nauka, potem się opłaci ;)

4

Wakacyjne wyjazdy są przereklamowane...

Wielu wyjazdowiczów nie wie co jest w pobliskiej wsi, a będzie traskać kilometry do egipskiej wsi...

Szkoda życia na podróże, lepiej po prostu aktywnie spędzać czas. Przejść się z psem, spotkać ze znajomymi. Czym się różni basen w Polskim mieście, od basenu na kempingu w Hiszpanii?

4

Spędzam je na stażu :) zresztą parę poprzednich wakacji również spędzałem w jakiejś robocie

1
  • trzeba w końcu magisterkę napisać, miesiąc temu miałem mieć skończone badania, a wciąż z nimi walczę i czuję że jestem w coraz głębszej i ciemniejszej :D
  • podobno jadę na mazury końcem sierpnia, możecie trzymać kciuki żebym się nie utopił... albo przeciwnie, to już jak kto woli :p
1

W zasadzie można powiedzieć, że na wakacjach już de facto byłem ;). Pod koniec lutego byłem w Maroko, a na początku maja w Portugalii. Oba wyjazdy miały charakter surfingowy, gdyż zawsze chciałem spróbować tego sportu. W zeszłym tygodniu byłem również na GitHub Satellite w Berlinie, a takie wyjazdy konferencyjne też traktuję jako takie trochę mini-wakacje. Planuję jeszcze w tym roku gdzieś się wybrać (na krótko w Polsce i/lub gdzieś na tydzień poza Polskę), bo ile można przed kompem siedzieć :).

1

Praca...Dom...Praca...Dom...Praca..Dom..Góry..Dom..Praca..Dom...Praca...Dom..Eme...Cmentarz...

0

Ja mieszkam prawie w górach, więc bywam w nich prawie codziennie - rower, czasami chodzenie i czuję się od jakiegoś roku niemal jak na wakacjach tylko trzeba pracować te kilka godzin ;) A tak to w weekendy jeżdżę... w inne góry, niebawem Bawaria, a we wrześniu coś wyższego w okolicach Włoch / Szwajcarii, pewnie znowu Garda, chciałbym Como zobaczyć i pośmigać po Alpach.

1

Nadgodziny i nauka, już nie mogę się doczekać.

0

Ogarnąć inżynierkę, przejechać się na jeden festiwal, dostać pracę jako programista - tylko tyle i aż tyle :P

5

Od czasów, gdy nie mam już wakacji (czyli po skończeniu studiów) obstawiam, że pytając o wakacje masz na myśli lipiec-sierpień. Nigdy nie do końca rozumiałem wyjeżdżania za granicę (w dodatku do ciepłych krajów) w te miesiące, kiedy w końcu lato mamy u siebie. W maju ok.. we wrześniu ok, ale uciekać w gorąc kiedy na miejscu mamy gorąco? Hmm... Poza tym, wtedy wszędzie najdrożej ;)

Ja już po swoich wakacjach, w tym roku kontynuacja zapełniania bałkańskiej dziury (po zeszłorocznej Macedonii i Albanii) czyli Czarnogóra.

0

@Marooned: juz Ci tlumacze, jak masz dzieci to wlasnie w te miesiace dzieciaki maja wolne i trzeba jakos sie nimi zajac. A poniewaz urlopu jest ograniczona ilosc, wiec przewaznie jedzie sie wlasnie wtedy na wakacje.

0

Wyjście przez okno jak się nie dostane na staż.

1
mateusz1231r4 napisał(a):

Wyjście przez okno jak się nie dostane na staż.

Akcja od 27s.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1