Jaka firma oferuje ubezpieczenie OC dla programistów na B2B

0

Czy ktoś poleci jakąś konkretną firmę która oferuje dobre ubezpieczenia OC dla programistów pracujących na własnej działalności?
Jest na forum dużo wątków o ubezpieczeniach OC dla pracujących na b2b ale nikt nigdzie nie podaje konkretnych nazw ubezpieczenia albo chociaż firmy która takowe oferuje.

Tutaj np fajny wątek z zeszłego roku ale czysto filozoficzny: Ubezpieczenie B2B
@cerrato @xavery czy możecie się pochwalić w jakiej firmie znaleźliście ubezpieczenia?

NP. PZU ma taki produkt "OC zawodowe" a w OZU taki zapis:

§ 10 punkt 1 podpunkt 11
PZU nie odpowiada za szkody (...) powstałe w następstwie tworzenia, dostarczania i wdrażania
oprogramowania informatycznego
Więc nie nadaje się

0

W jakiejś firmie na pewno znajdziesz, powinieneś raczej pytać czy ktoś dostał jakieś pieniądze z odszkodowania :P

1

Szukałem rok temu, wtedy nie było nic dla PKD "wytwarzanie oprogramowania". Wszyscy ubezpieczyciele wyłączają szkody z tym związane.

0

Ciekawe działanie moderatorów tego forum
Około 15 godzin temu pewien człowiek założył konto żeby dać merytoryczną odpowiedź w tym wątku ale jego post został usunięty przez moderatorów i nie ma po nim żadnego śladu. Gdyby nie to że zauważyłem odpowiedź i mam ją w historii to nie byłoby po tym żadnego śladu.

Przydałoby się przynajmniej zostawiać jakąś informację że post został usunięty oraz przez kogo i dlaczego został usunięty. Mam zamiar skorzystać z oferty podanej przez tego usuniętego usera więc jeżeli moderator ma widzę na temat tego źe ten user jest np. oszustem to chyba byłoby dobrze poinformować innych userów i OPa (mnie) o tym.

1

Ale po co informować użytkowników kim jest autor posta, którego nie ma? To raczej Ty masz ciekawe działanie, skoro drążysz treść, która nie jest dostępna. To chyba też dość logiczne, że skoro post został usunięty, to nie ma po nim śladu. W przeciwnym razie to by nie było usuwanie.

Posty na forum to nie jest miejsce na reklamę własnych usług, tym bardziej w przypadku kogoś, kto zarejestrował się tylko po to, aby zostawić tu swoją reklamę. To się nazywa spam i jest usuwane.

0

Jeżeli moderator twierdzi że to reklama usług ok niech sam odpowie na pytanie, Ja bez konkretnych informacji nie mogę tego zrobić ponieważ każde TU ma różne wytyczne co do tego produktu oraz zapisy w OWU

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0