Drift/KJS - ktoś się bawił?

Odpowiedz Nowy wątek
2018-12-11 14:40
0

Hej.
Bawił się ktoś z Was w robienie auta pod wyścigi / drift ? Szczerze mówiąc chodzi to za mną od jakiegoś czasu tylko jeszcze nie mogę się zdecydować czy jakaś beta starsza do driftu i zrobienie tam z 300 kucy na start czy może się pobawić w kjs w jakiejś klasie do 1.2 pojemności. Autami zawsze uwielbiałem jeździć (nawet sobie dla funu prawka porobiłem na C i C+E w trakcie) i no co tu dużo mówić, mega fajnie byłoby złożyć takie auto.

Tzn no nie powiem, najlepiej by wyszło gdybym mógł takim autem też czasem pojeździć po mieście. Nie wiem jak to jest z tymi driftowozami i dopuszczeniem tego do ruchu, ale kupienie dobrej bazy i modyfikowanie jej pod drift i przejechanie się od czasu do czasu po mieście byłoby najlepszym rozwiązaniem tak myślę.

Najgorzej jednak, że nie mam warsztatu i nie znam się tak praktycznie na mechanice. Czy zlecać jakieś swapy silnika czy zakładanie większych turbo i ICków zewnętrznym firmom ?

Pozdrawiam.

Pozostało 580 znaków

2018-12-11 16:01
0

wiesz, że od tego są specjalistyczne (a na pewno tematyczne) fora


Chcesz pomocy - pokaż kod - abrakadabra źle działa z techniką.

Pozostało 580 znaków

2018-12-11 16:10
0

Jasne, wiem, po prostu myślałem, że sobie z kimś pogadam z tej branży - zawsze inna rozmowa niż z ogarniętym mechanikiem :) Inne doświadczenia.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0