Nauka pythona z githuba

Odpowiedz Nowy wątek
2017-12-30 15:31

Rejestracja: 2 lata temu

Ostatnio: 2 lata temu

0

Mam pewien głupi, ale jednak problem podczas nauki. Chciałbym analizować cudzy kod i go przerabiać. Problem mój polega na tym że nie umiem znaleźć kodu do przeanalizowania. Nie wiem nawet czy dana osoba napisała dobry kod i czy mogę na nim bazować. Ponadto samo wertowanie konta za kontem też jest do bani. Są jakieś ogólne porady jak wykorzystywać githuba do nauki w moim przypadku pythona i django? A jeśli nie to jak sami to robicie?

Pozostało 580 znaków

2017-12-30 15:57

Rejestracja: 2 lata temu

Ostatnio: 1 rok temu

1

dobry pomysł - analiza cudzego kodu daje dużo frajdy.

Po pierwsze znajdź coś co Ci się podoba, może używasz czegoś w pracy ?
Ja lubie czasem pobawić się netty i popatrzeć jak to działa - odpowiednikiem netty w pythonie jest https://github.com/tornadoweb/tornado (przynajmniej tak mówi google) - może napisz sobie jakiś prosty web-serwer a przy okazji zobacz jak tornado działa wewnątrz ?

Ostatnio modne stało się robienie zestawów awesome-cokolwiek, np: awesome-java, awesome-python, awesome-bigdata, jest też https://github.com/rosarior/awesome-django - może tutaj znajdziesz coś co CI się spodoba.
Albo zamiast django jakiś bardziej skomplikowany projekt ? https://github.com/vinta/awesome-python#database , jest tu tego trochę (awesome-python)


small data and high latency
edytowany 2x, ostatnio: rubaszny_karp, 2017-12-30 15:59

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0