Cześć.

Masę spraw osobistych i rzadko zaglądam. A ostatnio chcę odwiedzać groby na cmentarzu szczecińskim gdzie dawno się nie było. A jak już wiem z autopsji i kontaktu z Panem Sławomirem z działu informatyki UM w Szczecinie błędy które mu zgłosiłem oraz poprawi a także rozwój aplikacji czy wyszukiwarki miejsc pochówku w jednym z największym Cmentarzy w Europie będą dopiero wdrażane. I jak widzę to fajnie że nikt się nie zorientował iż wydano publiczne pieniądze na rozwiązanie niedopracowane i nie wdrożone w pełni z masą błędów a mamy 21 wiek i niebawem te smutne święto zadumy bez wjazdu na cmentarz to po co ułatwiać odwiedzającym znalezienie grobów. Co przy paru miejscach działało z GPS ok a teraz nie.

Do rzeczy pytania do osób które komuś bez wiedzy geodezyjnej podpowiedzą jak przeliczyć dane typu
[code]
Skala 1 : 998, Widok: 184.51 m Xc: 5468094.8559 m, Yc: 5920166.5392 m
[/code]
Na format taki by nanieść go jakimś linkiem czy kodem jako pinezka w Mapach Google na Androidzie najlepiej by trafić do grobu czy jego rejonu?

A pliki nagłówkowe na http://ecdis.republika.pl/page6434192505427b12099241.html to raz że nielubiany i nietrawiony C++ a dwa opis taki że się zamotałem. Może jest jakaś strona online by zasymulować zapytanie poprzez na przykład PHP metodą POST i uzyskać taką konwersję i jak generować samodzielnie adresy do linków by pojawiła się pinezka na podstawie danych. Z góry dziękuję za pomoc.