Jakich motywów używacie w swoim IDE?

0

Czy wolicie czarne theme, czy raczej te jaśniejsze? Co według was mniej męczy oczy? Z mojej perspektywy ciemniejsze tła są bardziej sprzyjające do pracy, ale mam problem z tym, że jak przełączam się z powrotem na przeglądarke, która jest jasna, to tworzy się takie niemiłe uczucie. Ja to jest u Was?

0

Dark theme all the way :) Przy czym musi to być udolnie zrobione. Do mnie trafia tylko theme z Visual Studio, wygląda świetnie. Patrzyłem jako to wygląda w IDE dla Javy czy nawet Raiderze od JetBrains'ów I jakoś do mnie nie trafiły. Najgorzej chyba Eclipse wyglądał, chociaż z tego co patrzyłem ostatnio zrobili jakąś nową skórkę, ale jeszcze nie patrzyłem dokładnie jak to wygląda.

1

logika, że Darcula :)

0

Solarized. Gdzieś przeczytałem, że najmniej męczy wzrok. W pracy, gdzie jest w miarę jasno w biurze, używam wersji Light, w domu, przy zasłoniętych oknach lub w nocy - wersji dark. Grunt to zachować mały kontrast między ekranem monitora a tłem.

0

Domyślne Dark+ w VSC, kiedyś Solarized.

0

Ciemny motyw, bez względu na porę dnia — dawno temu standardowe białe tło zaczęło mnie drażnić.

Od tamtej pory eksperymentowałem z różnymi schematami (głównie własnymi kompozycjami) i po latach wypracowałem to co widać na zrzucie z załącznika. Zestaw odcieni szarości najbardziej mi pasuje i najmniej męczy mi oczy.

0

Atom to motyw OneDark, pozostałe IDE to Obsidian i Oblivion.

1

Starsza wersja Sidonii o nazwie Blame aczkolwiek zastanawiam się nad zmianą na Sidonię znów.

0

Tylko Obsidian!

0

Używam jasnego Solarized. Nie znoszę ciemnych teł. Po prostu źle wtedy widzę.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0