[b4p] Problem

0

Jak korzystam z b4p to nie pobierają się wszystkie posty i wyskakuje "Program wykonał nie...". Natomiast gdy chce pobrać b4p ze strony, to na stronie jest odnośnik do HTTP://jakieśIP/forum.

Mam b4p 1.4--Szymek

0

W działąjącym programie B4p najpierw po ściągnięciu postów z okresu 9.11 - 11.11 pojawiłą się informacja o błędzie. Okazało się ,że ściągnięte są tylko nagłówki. W tarkcie ściągania treści tematów , przy którymś kolejnym pojawiło się info " błąd , może nie jesteś połaczony z internetem" - co było ewidentną nieprawdą. Kolejne próby dawały ten sam efekt. Zaczął się też pojawiać komunikat " Out of memory". Po założeniu nowego katalogu i zainstalowaniu nowego B4P (od zera) i próbie ściągnięcia jako pierwszego - miesiąca listopada pojawił się komunikat o niewłaściwej operacji błędzie w module - cytuję "nieznany" i konieczności zamknięcia.
:-[ :-[ --Pzdr.
W.

0

gavi napisał:
W działąjącym programie B4p najpierw po ściągnięciu postów z okresu 9.11 - 11.11 pojawiłą się informacja o błędzie. Okazało się ,że ściągnięte są tylko nagłówki. W tarkcie ściągania treści tematów , przy którymś kolejnym pojawiło się info " błąd , może nie jesteś połaczony z internetem" - co było ewidentną nieprawdą.

Cóż to samo mi się zdarzyło wczoraj. Niestety nie mam pojęcia co jest tego przyczyną :( Pracuje nad tym.--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

Te błędy występują wyłącznie przy ściąganiu postów z listopada.
Przy rozpakowywaniu Delphi zwraca błąd "Invalid filename" przy poscie nr 27760--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

Życzę sukcesu w pracy (Dryobytes).
A co tym linkiem na stronie?--Szymek

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1