Praca zdalna jest...

0

Praca zdalna jest nudna. Siedzisz np. w domu w swoim biurze sam. Nie masz kontaktu z współpracownikami i nie możesz na żywo się o coś zapytać.

2

Nie wszyscy są zwierzętami stadnymi.

0

Nie wszyscy są zwierzętami stadnymi.

No, ale ludzie akurat są.

Nie czaje sensu tego wątku.

0

Jak to nie mogę zapytać? Mogę napisać na czacie do kogoś, albo zadzwonić na video chacie. Podejrzewam, że w wielu przypadkach zajmie to mniej czasu niż pójście do sąsiedniego pokoju, nie mówiąc już o pokoju na innym piętrze.

Realny minus pracy zdalnej jest taki, że brakuje spontanicznych rozmów np. przy kawie czy podczas lunchu. Z drugiej strony to jest też czasem plus, bo w pewnej firmie, gdzie kiedyś pracowałem zawsze była grupka ludzi, która spędzała więcej czasu w kuchni niż przy kompie.

0

jak praca sama w sobie jest nudna to nie wazne czy jest zdalna czy w biurze.
osobiscie wole pracowac zdalnie bo wtedy bo wtedy moge cos zrobic w domu + jako bonus nie musze miec sluchawek na uszach :) poza scrumem nie rozmawiam praktycznie ze wspolpracownikami, a gdy jestem w domu mniej osob zawraca mi glowe na czacie bo widza ze nie ma mnie przy biurku :)

1
Biały Mleczarz napisał(a):

Nie wszyscy są zwierzętami stadnymi.

Ponadto zdarzają się tacy współpracownicy, z którymi aż chciałoby się nie mieć kontaktu...

0

Po prostu, kto co lubi.
Niektorzy lubia prace dalna, niektorzy nie.
Niektorzy mixuja.

0

Ja za to swoją wymarzoną pracę wyobrazam sobie jako pracę w biurze, ale z niewielką liczbą osób. Brzydze się korporacjami, bo nie lubię tłoku i śmieszkowania zamiast pracowania. No i trochę jestem aspołeczny,ale to już zostawiam do oceny innym. Generalnie tak jak powiedziałem, praca w ciszy (oczywiście nie do przesady!), w skromnym gronie osób, na które można liczyć. W korpo niechętnie się pomaga

PS. Zapraszam na janusz-soft.pl, jeśli chcecie się pośmiać :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1