zakładanie sklepu online

0

Hej, moja dziewczyna prosiła mnie o założenie jej sklepu on-line, zajmuje się produkcją biżuterii i innych rzeczy m.in kosmetyków tego typu http://therose.pl/ i prosiła mnie abym założył jej coś gdzie będzie mogła to sprzedawać. Znacie może jakieś fajne porady albo tutoriale jak to zrobić. Będę mega wdzięczny za każdą odpowiedz.

0

Nie masz nic wspólnego z programowaniem i chcesz założyć sklep internetowy, tak?

0

Ale po co mieć coś wspólnego z programowaniem by założyć sklep internetowy?
osCommerce stawiałam dla zabawy na Krasnalu jak byłem w pierwszej klasie gimnazjum :)
No chyba, że dziewczyna kolegi chce żeby jej ten sklep napisał, ale wtedy niech szuka innego chłopaka xD

0

Naucz się HTML5+CSS3+Javascript+JQuery do tego coś po stronie serwera PHP/MySQL lub Django/PostgreSQL lub Ruby/SQlite. Są jeszcze inne freamorki Angilar, Node.js czy Bootstrap.

0

@Pijany Lew tylko że jeśli ktoś chce na tym zarobić a nie zostać zwyczajnie okradzionym przez gimnazjalistów albo hakera bonzo to niestety ale bez ogarnięcia informatycznego może być ciężko. Chyba że kupisz hostowanie sklepu w jakimś software-as-a-service.

0

Ja na samym początku polecałbym ci zrobić jakąś prostą aplikację do wrzucania całej biżuterii na allegro i olx - powinno wystarczyć na początek , a przez ten czas uczyć się stawiania sklepu internetowego .

0

Przesadzacie z tą koniecznością programowania. @Shalom ma rację. Albo ogarnij kogoś, kto na szybko na jakimś darmowym szablonie postawi Ci sklep, choćby na woocommerce etc, albo wydaj te kilkadziesiąt zł na sklep w jakimś hostingu np http://www.shoper.pl/.

0

Właśnie shopera chciałem polecić, ew. prestashop. A jak są duże wymagania co do dostosowania do własnych potrzeb to może Magento.

0

shoplo.com

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1