Czy da się namierzyć numer telefonu?

0

Witam, mam problem z nękaniem telefonicznym babci mojego kolegi (tak wiem jak to brzmi) i chcielibyśmy z kolegą typowi przemówić do rozsądku. Moje pytanie to czy któryś z was jest w stanie namierzyć wysłany przeze mnie numer na priv i ogarnąć personalia tegoż osobnika? Gorąco pozdrawiam i z góry dziękuję.

0

też mi się tak zdaje, ale nie chodzi mi o dzwonienie na psy xD :)

1

Dziecko, a czy Ty nie wiesz, że to jest ich praca? Skoro im płacisz to wymagaj, a jak chcesz się pobawić w młodego terrorystę to nie to forum.

0

Na początek sprawdź czy operator komórkowy bądź sam telefon komórkowy daje możliwość blokowania konkretnych numerów telefonicznych.

0

nie pytam Was o opinię na temat pytania, tylko proszę o pomoc - nie jesteś w stanie pomóc - nie pisz. dziękuję

4

@miela102 ja bym zaczął od wpisania numeru w wyszukiwarkę na fejsbuka bo może gość jest równie głupi jak ty (dzwonienie na psy, WTF, dorośnij) i akurat podał sobie numer na fejsbuku.

1

Apropos psów, mi się przypomniało: :P
Dorwały nas psy policja (w nawiasie oczywiście) no i zaprosiły do karety suki radiowozu http://www.cda.pl/video/383300

Apropos tematu: raczej nie masz sprzętu i umiejętności pozwalających bez współpracy operatora uzyskać takich danych.

0

jest pełno reklam w internecie stron na których wpisując numer można namierzyć gdzie jest ten numer. Moim zdaniem takie strony nie działają. Ale jak mocno Ci zależy na znalezieniu takiego osobnika to spróbuj. Ja bym się nie stresował jakimś tam gagatkiem i zablokował numer w swoim telefonie. U mnie to się nazywa Czarna Lista.

0

Zawsze możesz wziąć odwet w postaci dodania tego numeru do wszystkich możliwych konkursów/reklamodawców w internecie, zaleją go spamem...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1