Wątek zablokowany 2016-11-03 23:39 przez furious programming.

Gdzie najlepiej opłaca się zamówić domene pl

0

cześć mam prośbę do wasz możecie mi powiedzieć gdzie najlepiej opłaca się zamówić dobrą stabilna bez reklam z domena pl strone www najlepiej zeby była duża promocja na zakup Od razu na rok/2lata+

2

A są domeny z reklamami?

2

Lekcja na dziś:
DOMENA a SERWER na stronę to DWIE RÓŻNE RZECZY
Domena nie może mieć reklam, bądź być niestabila. Domena to tylko nazwa. Płacisz tylko i wyłącznie za te literki.

Więc doprecyzuj - co ty w ogóle chcesz kupić?

Domeny zawsze najtańsze są na ovh.pl, serwer - zależy od KONKRETNYCH wymagań.

Jedynym Twoim wymaganiem jest to, żeby było na promocji - to kolejny błąd. Promocje bywają zdradliwe, za pierwszy rok będą chcieli 1,23zł, a za rok (gdy już będzie za późno by przenieść domenę (choć to w ogóle może nie być możliwe w pierwszym roku) - 300zł np. W tym samym czasie mógłbyś wziąć w ovh domenę za 12zł za pierwszy rok (50zł za kolejny) i jakiś serwer za 40-60zł/rocznie.

Pierwsze dowiedz się jak to działa, co ty chcesz, czy na pewno tego potrzebujesz - a potem dopiero szukaj gdzie.

0

Domena polska -> aftermarket.pl mialem kiedys w AZ.pl ale tak obecnie sie boja, ze uciekniesz od nich, ze po kody authinfo musisz pisac pismo (!) i dzwonia do ciebie czy na pewno chcesz je otrzymac (zeby przetransferowac domeny), przenioslem wszystko z AZ.pl na aftermarket i jest OK

Serwer -> Linode (mam od 2 lat, 0 problemów, dyski SSD, wsparcie i co rok zwiększają parametry fizyczne serwerów za free)

1

Na home.pl mam teraz prosty i tani hosting (taki gdzie wszystko jest klikalne i płacisz grosze).
44 zł za rok.

0

54 brutto płacę aktualnie w Hekko. Oczywiście za przedłużenie PL. Pewnie można jeszcze taniej, ale ja jestem z nich zadowolony. Też nie mam tych domen specjalnie dużo.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1