Pracujący w IT, uprawiacie sport?

0

Witam. Ostatnie lata to moda na uprawianie sportu. Jak to jest u Was - pracujących w IT? Chyba stereotyp informatyka "grubaska" nie jest dziś tak aktualny? Może żeby ciekawiej było czytać Wasze wpisy na ten temat, piszcie także wasz wiek oraz opcjonalnie nazwę miasta. Chodzicie na siłownię, może bieganie w okolicy, jakieś rowery, basen, i czy sami ćwiczycie czy może z dziewczyną, żoną, kolegą z pracy? :)
Przy benefitach jakie daje dziś większość firm (karty multisport, itp.) łatwiej Wam pójść na siłownię czy basen - bo np. kolega z pracy też chodzi?

// edit
Pierwszy napiszę (chociaż nie pracuję).

Nie uprawiam aktualnie sportu, jeszcze ze 2 lata temu jeździło się kilka razy w tygodniu na przejażdżki rowerowe z kolegą, który mieszka blisko mnie. Ostatnio "nosi" mnie by się ruszyć pobiegać (zrzucić trochę brzucha) i na siłownię (mięśnie podpakować) :P ale jakoś sam nie mogę się zebrać.

0

Jak chcesz iść to idź. Po co się oglądasz na innych? W gimnazjum jesteś?

0

dobre żywienie, sport i sen to podstawa udanej egzystencji ;]

0

Chyba stereotyp informatyka "grubaska" nie jest dziś tak aktualny?

A jaki teraz jest aktualny?
Również jeszcze nie pracuje, a co do sportów, nie uprawiam, nie uprawiałem, i uprawiać ( dopóki pikawa nie będzie w stanie malucha po 3 wypadkach <-- wtedy będzie już za późno :D ) nie będe.

4

2600 km wybiegane w zeszłym roku :)

8

Ja gram w szachy

0

Górski trekking też dobry a do tego fajne widoki;) lecz ostatnio mam mniej czasu na takie przyjemności, mimo że blisko w beskidy (60km).

0
Shalom napisał(a):

2600 km wybiegane w zeszłym roku :)

Biegasz może górskie biegi?
Jeśli nie to polecam! Od zeszłego roku z kolegami złapaliśmy bakcyla na długie dystanse po górach - zupełnie inny klimat!
Ale trzeba się przygotować, bo przeważnie pierwsze punkty odżywcze są po około 2h biegu ;D

0

@Złoty Krawiec ostatnie 1,5 roku mieszkałem w kraju gdzie w promieniu 100km największe wzniesienia to były wydmy na plaży ;) Ale za tydzień przenoszę sie w dużo bardziej górzysty teren (1300 metrów różnicy poziomów w odległości 5 km od domu) więc kto wie ;)

0

stereotyp informatyka to raczej chudzielec w powyciąganym swetrze... powiem Wam, że cośw tym jest, bo odkąd zacząłem się interesować programowaniem prawie przestałem chodzić na siłkę, bardzo mało jem i zacząłem sięrobić chudy. A pondato jakoś p[rzestałem zwracać uwagę na to w co się ubieram :O

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0