[B4P]Help !

0

Przepraszam za niecierpliwość i namolność ale chciałbym się cicho spytać kiedy mozna liczyć na poprawiona wersję B4P. Od wczoraj zaczął się horror.Najpierw jak już wcześniej mówiono pojawił się styczeń 2002. Przy następnym otwarciu (off line) pojawił się komunikat że "component Tab 1 already exist" po czym pojawiała sie forma otwarta na styczniu ale bez okienka na nagłówki - po przełączeniu na pażdziernik działało OK. Dziś po pierwszym włączeniu po zamknięciu wiadomego komunikatu i przejściu na październik okazało się ,że żaden ściągnięty nagłówek nie ma treści - wszystkie trzeba ściągać oddzielnie. I ostatecznie (po ponownym otwarciu B4P komunikat nie daje się już zamknąć - jedyną akcją jest pojawienie się noweej zakładki październik2002 -(doszedłem do pięciu) i program nie daje się zamknąć - tylka Alt+Ctrl+Del.Ponieważ uczę się dopiero Delphi i forum traktuję jako poważne źródło wiedzy więc ten ostatni wybryk progsa zmusił mnie do wysłania prośby o pomoc. Objawy podaję w celach analizy.
Pzdr--Pzdr.
W.

0

Rozumiem cię dobrze - forum dla mnie też jest kopalniš wiedzy i też z niecierpliwościš czekam na poprawki :)

0

Dzisaj przesłałem Adamowi b4p (tzn przesłałem już wcześniej, ale znalazł błędy więc zrobiłem poprawkę). Nie wiem, kiedy to zamieści, ale jak chcesz to mogę ci wersję nieoficjalną przesłać (może jeszcze coś znajdziesz?)--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

Mozesz mi podesłać

0

Będę bardzo zobowišzany. Obiecuję gruuuntownie przetestować.:)).

--
Pzdr.
W.

0

gavi napisał:
Będę bardzo zobowišzany. Obiecuję gruuuntownie przetestować.:)).

Adam znowu znalazł błędy. Chyba trochę to potrwa, zanim znajdzie się na stronie. Jak poprawię te najgorsze błędy to wam prześlę (już nie mogę patrzyć na twoje 'š')--Jest jeszcze jeden błąd ... :)

Apel: Piszcie w tematach o jaki język programowania chodzi np. : [Delphi], [C++], itp.

0

ja chociu nowa wersja B4P
ja uciu gawarisz pa ruski z browakiem :)
---=-OiDnus-=-
-=-www.erudyta.glt.pl-=-

0

Już się nie mogę doczekać nowej wersji b4p mogę dostać nieoficjalną wersję na email. Mój email to [email protected]

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0